خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
به تازگی اعلام شد

نمکی: کنکور لغو نمی‌شود / اجازه شکستن پروتکل‌های آزمون را نخواهم داد / بررسی اضطراری تعیین زمان کنکور؛ امروز

وزیر بهداشت با بیان اینکه کنکور لغو نخواهد شد، گفت: پیشنهاد تعویق یک ماهه برگزاری کنکور امروز به شکل اضطراری در ستاد ملی کرونا مطرح و تصمیم اعلام می‌شود.
در گفتگو با دانشجو بیان شد؛

طغیانی: قانون مالیات بر خانه‌های خالی بازدارنده است / میزان جریمه‌ها هر سال تجدیدنظر می‌شود

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طبق قانون مالیات بر خانه‌های خالی، خالی نگه داشتن خانه، دیگر برای کسی منفعتی ندارد زیرا فارغ از استهلاکی که خانه خالی دارد دولت نیز مالیات آن را دریافت خواهد کرد.
کارگر هفت تپه در گفتگو با دانشجو:

برگزاری پنجاه و هشتمین روز اعتراضات هفت تپه / وعده تمدید دفترچه‌های بیمه را دادند

کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان هفته گذشته در جلسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، وعده تمدید دفترچه بیمه‌های کارگران شرکت تا پایان سال را داد.

روحانی: مردم بابت تلاش دولت برای ثبات اقتصادی اطمینان داشته باشند / تا آخرین ساعت با همه توان کار می‌کنیم

رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه دولت تا آخرین ساعت کارخود، با همه توان انجام وظیفه خواهد کرد، گفت: مردم باید در زمینه تلاش دولت برای ایجاد ثبات و آرامش در اقتصاد اطمینان خاطر داشته باشند.
به زودی پرونده ویلموتس را می‌بندیم

اسماعیلی: اشکالات متعددی به قرارداد ویلموتس وارد است / کشور برای این مربی هزینه سنگینی داده است

سخنگوی قوه قضائیه در مورد پرونده سرمربی سابق تیم ملی گفت: قرارداد ویلموتس اشتباهاتی داشته و برای حضور ۶۳ روزه این مربی هزینه سنگینی به کشور وارد شد.
در اختتامیه جشنواره حرکت؛

غلامی: جشنواره حرکت زمینه خوبی برای کار‌های مشترک بین‌المللی فراهم کرد / دانش‌آموخته‌ها باید برای رفع نیاز‌ جامعه تربیت شوند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به رشد جشنواره حرکت طی سال‌های اخیر گفت: این جشنواره زمینه خوبی را برای کار‌های مشترک بین‌المللی فراهم کرده است.
بختیاری در نشست خبری:

کمیته امداد به خانواده‌های تحت پوشش که فوتی کرونا دارند ۱۰ میلیون بلاعوض می‌دهد / ۲۰۵ میلیارد تومان امسال نذر قربانی شد

رئیس کمیته امداد گفت: کمیته امداد در دوران شیوع کرونا به هر خانواده ای که فردی در آن در اثر کرونا فوت کرده باشد مبلغ ۱۰ میلیون تومان و به افرادی که مرگ آنها بر اثر کرونا مشکوک بوده نیز ۵ میلیون تومان بلاعوض پرداخت می کند.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی