چگونه برنامه محبوب ماه رمضان تریبون مطرح کردن سند ۲۰۳۰ شد؟ / فعالیت مخفیانه یک سند خطرناک در کشور
مهمان برنامه سیزدهم امسال ماه عسل در قسمتی از اظهارات خود سخنی گفت که پس از آن ماه عسل و عملکرد امسال این برنامه را به صورت جدی به حاشیه کشاند.
تعداد نظرات: ۴۲
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
جدای از نیت آلوده ای که وجود داشت در تبلیغ سند 2030، برنامه به حدی شنیع بود که در جمع خانوادگی تماشای آن سخت بود. حالا بماند تمام دیالوگها بین یک خانم و آقای مجرد رد و بدل می شد. وا اسفااااااا آقای علی عسکری
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
اگر جلوی این خانم متظاهر یک کارشناس نشسته بود دهنش و می بست!

احسان علیخانی مدت هاست ثابت کرده با مردم نیست! خوب معلومه خودش و با مردم جا میزنه!!!! و تاسف که این فرصت بهش داده شده... تاسف که او و کسی چون فردوسی پور تبدیل به مافیایی برای خودشون شدن!

در دولت نهم و دهم احسان علیخانی مدام در برنامه ماه عسل واکنش های سیاسی داشت و همه اش ضد دولت های وقت بود! میگفت این وزیر استعفا بده اون وزیر استعفا بده....اما در این همه حادثه و بلایی در این مدت اومد... یکبار نخواست وزیری از این دولت استعفا بده! نتیجه برای احسان علیخانی فاجعه مهم نبود بلکه مهم بود در دوره چه کسی میافته!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
مورد بعدی برای برجام غش و ضعف کرد... و هر آنچه تونست از ماه عسل مایه گذاشت...خانمی که آمریکا زندانی شده بود و اوورده به زور ازش بله گرفت که همه باید ببخشن کارهای آمریکا رو انگار مثلا شوخی و خاله بازیه دشمنی آمریکا با ما... همه شاد باشن! درحالی هنوز متن سند امضا شده نیومده بود کسی بخونه ببینه خوب هست یا نه!! در ماه عسل عروسی گرفت...

ولی حالا لال شده... حالا میگه خودمون باید کاری کنیم منتظر کسی و چیزی نباشیم!

مهمانی می اوورد نخبه که بهش توجه کافی نشده و خیلی دچار ناامیدی شده بعد مدام ازش می پرسید اون زمان که بهت توجه نشده چه سالی بوده... این در حالی بود وقتی به سالهای دولت فعلی رسید دیگه این سوال و تکرار نکرد! اما در نهایت نتیجه گیری کرد با اینکه کمک به اون فرد ربطی به دولت نداشت در دوره این دولت کار طرف درست شده!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
الهام عرب مدل غیرقانونی که در ماه عسل اوورد با شغلی من درآوردی و بعد عکسای این خانم همه جا یافت شد ... به عنوان مدل شرکت های غیرقانونی... چند وقت بعد این خانم دستگیر شد چون در یک باند فریب دختران و اینها بوده...گفت گول خورده و خودش قربانیه!

و حالا این خانم در سواحل دوبی با عکس های آنچنانی و ناجور در حال خودنماییه!

هیچ کس احسان علیخانی رو برای این سنجش های نادرستش توبیخ نکرد! بلکه بیشتر بهش بها دادن!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
احسان علیخانی یک زمانی در راه پیمایی بیست و دو بهمن می اومد و برنامه اجرا میکرد چون به این شهرت الان نرسیده بود... اون زمان نمیدونم برا پول اینکار و میکرد یا هنوز اعتقادی به چیزی داشت... اما بعد شهرت دیگه تو راهپیمایی ها و برنامه هاش پیداش نشد! خدا شاهده ماه رمضونه نمیخوام قضاوت بیجا کنم... تفکر در مورد این موضوع با شما...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
همه به عملکرد رشیدپور در برنامه هفت و گفتگو با رئیس جمهور و سایر مسائل دیگه انتقاد شدید داشتن... بماند که بعدها اون خانم دروغگو رو معلوم نیست با چه هدف و کلکی اووردن تو صدا و سیما دروغ تحویل مردم داد و بعد فیلمش در اومد که خانمه کاملا دروغ گفته و تظاهر کرده...

ولی احسان علیخانی میارش برنامه تحویل سال نازشم میکشه و قربون صدقه اش میره... اینا اینطوری صدا و سیما رو قبضه کردن و برای هم نوشابه باز میکنن...

باید از صدا و سیما احسان علیخانی برای این مورد اخیر... و از رشیدپور برای اووردن اون خانم دروغگو شکایت بشه...

باید جلوی صدا و سیما تجمع بشه... باید صدا و سیما برنامه های روشن در ساعات پر بیننده روز در مورد این مساله بذاره...در مورد دروغ های اشکی تو تلوزیون توضیح داده بشه... در مورد اغراقش در مورد واکسن توضیح داده بشه... در مورد فرق آموزش جنسی و مراقبت های جنسی توضیح داده بشه و اینکه اصلا نباید به یه فرد این چنینی سپرده بشه!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
این همه آدم... یک وکیل بیاد بگه من پیگیری میکنم چند نفرم به نمایندگی از بقیه شکایت و شروع کنن..

تازه این تنها موارد نیست یه نویسنده معلوم الحال در نوشتن سریال شبکه سه دست داشته که به شدت طرفدار قانون شکنی های مسیح علی نژاد... بیست سی و اینهاست... چطور همچین فردی تو نویسندگی سریال ماه رمضان دست داشته؟!! خجالت آور نیست؟؟ّ!؟!

آدم قحطیه این همه استعداد جوون موندن تو خونه... صدا و سیما فرخوان بده دو سه ماه یکبار فیلمنامه ها و ایده های افراد مستعد و جمع کنه... برای سریال سازی این چه وضعیه...

این افراد با این همه ادعاشون و ضد دین بودنشون برای پول میان سریال می نویسن برای تلوزیون بعد برا ملت دهن کجی میکنن...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
آیا مملکت ما 3 میلیون نفر هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
خیلی وقت است برای اقلیت کشور ،
اکثریت کشور فدامیشوند ...
کاش هدف این بود ،که آن حداقل ها اصلاح شوند ...
هدف ونتیجه چیزی جز نابودی اکثریت و شباهت
به اقلیت نیست...
لعنت به این بدذاتی محض...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
تمام اظهارات این خانم در برنامه ماه عسل دروغ است. بخوانید:
اگر این قسمت برنامه ماه عسل را دیده باشید، خانم اشکی در سراسر برنامه بیماری وحشتناک خود را توضیح می دهد و بیان می کند که هر شب به این امید میخوابیده که از شدت درد صبح بیدار نشود و از تمام بیمارانی که این بیماری را داشته اند(140 نفر) فقط ایشان زنده مانده. سپس ماجرای ایجاد جرقه ی این کار را بیان میکند که در اوج ناامیدی و در بستر بیماری شکل گرفته و تماما توسط دوستانش انجام شده. خوب حالا به سراغ روایت دیگری میرویم. خانم اشکی در 3 خرداد 95 مصاحبه ای با روزنامه شرق داشته و در مورد کار خود توضیح میدهد. در اینجا نه تنها از بیماری ایشان خبری نیست بلکه تمام کار با مدیریت فعال ایشان صورت گرفته. این بار جرقه در دانشگاهی در امریکا و در حالی که خانم اشکی تور دانشگاهی قبل از آغاز تحصیل را طی می کرده صورت گرفته. سپس ایشان با کمک خواهر و خانواده بروشورهای آگاهی از بیماری های جنسی دانشگاه را مطالعه می کند و به سرعت دست به کار ایجاد سایت و انجمن می شود.
بین این دو روایت از زمین تا آسمان تفاوت است. انگیزه در یکی رنجش از بیماری شخصی و کاری خداپسندانه است و در روایت دیگر یک کار اقتصادی اجتماعی و با انگیزه های نامعلوم.
دروغ گویی خانم اشکی و اختلاف دو روایت محرز است. لطفا مسیولین صدا و سیما پاسخگو باشند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
مسئولین صدا سیما؟!!؟؟پاسخ!!؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
نباید به افرادی مثل احسان علیخانی در صدا و سیما میدان داد که هر کاری دلشان خواست بکنند .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
اقای عسکری شما چه کاره هستید؟ برجام در سکوت شما به خورد مردم داده شد و امروز fatf و سند 2030 در سکوت و انفعال شما در حال ریشه دوانی است.
اگر نمی توانید و این کاره نیستید خب بروید کنار.
در صدا و سیمای کشور اسلامی و انقلابی برای همه اسب و میدان مهیاست یغیر از نیروهای انقلابی و اسلامی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
واقعا متاسفم که صدا و سیما با این عریضی و طویلی این تشخیص را ندارد که چه موضوعی را در برنامه ای مطرح کند و بعد از تذکرات متعدد رهبر عزیزمان نمی تواند درک کند این موضوه در سند 2030 است خدا کند قصدی در کار نباشد و از روی نادانی این کار را انجام داده باشند قوه قضاییه کجایید دستگاه های نظارتی کجایید وقتی این نیروها الحمدلله توان کشف هر گونه امور تروریستی را دارند چگونه نمی توانند این زشتکاریها را قبل از انجام کشف کنند الا اینکه بعضی از مسئولین در قالب تخصص اجازه حضور و اقدام آنها را نمی دهند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
چندی قبل هم ایشان در سال 91 با رادیو زمانه مصاحبه می کند و از بیماری که جاصل شیمیایی های جنگ ایران و عراق است صحبت می کند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
ساده لوحانه ترین برداشت را کسانی دارند که گمان میکنند
با چنین طرح ها و سخنان به ظاهر قشنگی میتوانند اقلیت خراب کشور را اصلاح کنند.
حال آنکه هدف ونتیجه چیزی جز شبیه شدن اکثریت کشور به اقلیت نیست .
ساده نباشید ...
چیزهایی که الان دارید به قیمت خون بهترین هایتان به دست آمده
حماقت چیزی نیست که به خاطرش همه چیز را ببازید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
اگر دست اندکاران خبر گذاری دانشجو فکر میکنند که چنین برنامه ای بدلیل بی دقتی سازندگان برنامه ماه عسل هست بدون تعارف عرض میکنم ابله هستید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
و همزمانی کاملا عادی (!!) این برنامه در روز اعلام ماجرای مدرسه معین نشان از دست هایی پست پرده دارد. خدایا این دست ها که خیلی هم نا آشنا نیست را قطع بگردان.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
اینها نتیجه مجری سالاری و بازیگرسالاری و بازیکن سالاری و... است.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
این سند 2030 فاجعه است بیچاره بچه ها
چه طور این گروه ها می تونند براحتی در برنامه های محبوب صداسیما بیان؟!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
اسم این حانم را جستجوی انگلیسی کنید عکسهای بی حجابش را هم می بینید yassi ashki
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
باورش نمی شد که اینقدر آدم ... در صدا و سیما باشه بتونه به راحتی بیاد فتنه ش رو به جریان بندازه
صدا و سیما باید در یک برنامه شاخص این افتضاحش رو جبران کنه
ناشناس
France
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
ناخواسته؟؟ فکر نمی کنید که دقیقا همزمان با موضوع مدرسه معین همچین برنامه ای چقدر هماهنگ شده است!؟

رئیس صدا و سیما کجاست!!! تو این مدت کوتاه با عملکرد بد در صدا و سیما به کارنامه اش رنگ سیاه زده! نمونه اش رفتارهای توهین آمیز رشیدپور در هفت ... نمونه اش حالا خورشید و خانم کلاهبردار که خودش و زلزله زده چادرنشین بدبخت جا زد... و حالا اینم نمونه دیگه اش...

چطور وقتی برنامه کارشناسیه چه پزشکی چه سیاسی چه اقتصادی خود مهمان و جد و آبادش و از صد تا فیلتر رد میکنن ولی به این برنامه میرسه همینطوری یک آدم مجهول و مشکوک و میارن!؟!!؟!

این خانم سابقه اش درونش دروغه!!! دروغ!!!!!! حتی در مورد واکسن هم دروغ گفته!! در مورد اثر صد درصدی واکسن!!!
ناشناس
France
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
مساله بعدی اینه که چطور آموزش جنسی ای در آمریکا و اروپا جواب که نداده هیچ بلکه باعث بدتر شدن اوضاع شده در ایران قراره جواب مثبت بده!؟!؟! مگه همین خانم نگفت که اونجا چطور بیماری جنسی و مشکلات جنسی اپیدمی شده!؟!؟ چطور اون وقت آموزش جنسی ای از اونجا اوورده چون تو عکسای این خانم معلومه که کتابچه های چاپ شده ای از اون ور آب اوورده به بچه های مهد کودکی داره نشون میده قراره برای بچه ها راه گشا باشه!؟! شما به بچه بگو گاز جیزه دست نزن میره دست میزنه بعد بری اندام دختر و پسر و بهش نشون بدی... توضیح بدی رابطه جنسی و بعد بچه نسبت بهش کنجکاو نشه؟!!
سید جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
دوست عزیز. قرار نیست آموزشش پیشگیری کنه. قراره مردم رو بترسونه واکسنها رو بفروشه
ناشناس
France
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
کارشناسان کودکی هستن که در جهت تعالیم اسلامی با حد و حدودی که برای یک کودک مناسب باشه و هر مرحله از سنش که میزانی از مراقبت های جنسی و لازم داره اینکار و انجام میدن و خیلی خانواده های مذهبی در زیر نظر این کارشناسان مراقبت های جنسی رو به کودکانشون میدن... اما نه اینکه سکس و رابطه جنسی و برای بچه توضیح بدی!!!!!!

این خانم با چه مدرک با چه آموزش و فهمی تا وزارت خونه راه پیدا کرده؟! وزیر خونه خاله اس یا هر کی به هر کیه الان یه پزشک نمیتونه بره دیدار وزیر این چطور رفته؟!!؟ چطور مدارسی که برای پذیرش معلم هم هزار و یک ساز و کار دارن... به همچین فردی اجازه فعالیت میدن؟!! چون یه کمپین داره؟!

سوال بعد از عده ای بی مغز اینه که چطوری سند بیست سی یا آموزش سکس میتونه باعث بشه یه نفر جلوی تجاوز و بگیره!؟!؟ اینطوری باشه الان در کشورهای غربی دیگه تجاوزی نباید وجود داشته باشه دیگه چون هم آموزشش و دارن هم همه جا مسائل جنسی براشون مطرحه! اما وقتی یه متجاوز به یه بزرگسالم بخواد تجاوز کنه اون فرد اگر توانایی جسمی مقابله یا مهار کردن فرد و نداشته باشه هیچ کاری ازش برنمیاد! اصلا دکترای امور جنسی ام داشته باشه! این چه استدلال احمقانه ایه که برای این امر میارن؟!

این خانم با چه مجوزی از خانواده ها اینکار و میکنه؟!!؟
ناشناس
France
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
پدرمادرها اگر آگاهی داشته باشن کافیه... هر خانواده با توجه به شناختی از فرزندش داره و با توجه به سنش مراقبت های جنسی رو میتونه به بچه یاد بده... نه اینکه در مورد رابطه کامل جنسی براش توضیح بده! چون اون نوعی تحریک بچه ایه که به همه چیز کنجکاوه...

انگار این افراد هیچی از کودک سرشون نمیشه...هیچی از آنچه کودک باید بدونه سرشون نمیشه!

جالبه همیشه ام اصرار دارن به کودکان اونم کودکانی حتی مدرسه نرفتن این دست اموزشا رو بدن!!!!!

در ضمن این خانم ایران و جایی فرض کرد که زنانش روابط افسارگسیخته ی جنسی با مردان مختلف دارن!!! این خودش یه توهین بزرگه!!! زن ایرانی دین داشته باشه یا نداشته باشه تن به همچین روابطی نمیده ... چون یه چیزی از اخلاق درونش هست...

و اونهایی به اینکارها تن میدن حقشونه هر بلایی سرشون بیاد!
ناشناس
Germany
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
خبر گذاری دانشجو ، ظاهرا ریشه این مشکل (تبلیغ سند 2030) را در صدا و سیما می بیند. در حالیکه ریشه این موضوع، نظم اجتماعی جامعه کنونی ایران است. در این نظم اجتماعی یک اقلیت ساکن شمال شهر تهران و چند محله از دو، سه کلان شهر دیگر ایران، یا چند نقطه اعیان نشین مانند لواسان، ساوجبلاغ، رامسر و امثالهم نه تنها بر صدا و سیما بلکه بر تعداد کثیری از موسسات فرهنگی مانند روزنامه های زنجیره ای، موسسات فیلم سازی، ناشرین کلان و غیره، استیلای کامل دارند و به عبارت دیگر مشکل «نسل های بعد از انقلاب» این برنامه تلویزیونی یا آن مقاله فلان روزنامه نیست، بلکه مشکل، استبداد رسانه ای است که این اقلیت جامعه ایران در خلال سالهای پس از پیروزی انقلاب تا بحال بر اکثریت ملت ایران پیدا کرده اند. این استبداد رسانه ای، هر از چند گاهی به صورت های مختلفی ظهور می کند. گاهی در مساله برجام در تعریف و توجه آن است، گاهی در مورد رابطه دانشگاه های ایران با آمریکا است. چند وقت دیگر در باره آزادی های مورد نظر آمریکا در دانشگاه های ایران و یا حتی در کل جامعه ایران است و ...
استبداد این اقلیت متاسفانه به حوضه فرهنگی خلاصه نمی شود. در واقع این استبداد فرهنگی ریشه در استبدادی اقتصادی این اقلیت دارد. حتی یک نظر سطحی به تقسیم ثروت شخصی و توزیع امکانت و محیط های فعالیت های اقتصادی در ایران، گواه از یک وضع کاملا نامتوازن بین این اقلیت و اکثریت مردم ایران دارد. مقایسه معروف وام ازدواج یک زوج دانشجو و وام های نجومی که در نهایت به «معوقات» تبدیل می شوند، شاید مثال خوبی در این مورد باشد.
بررسی مسایل و مشکلات اجتماعی و عدم توازن عادلانه امکانات رشد فرهنگی و اقتصادی که بعد از انقلاب تابحال متاسفانه بدون هیچ راه حلی باقی مانده اند ، می تواند کمک بسیار خوبی به نسل های بعد از انقلاب کند و سبب امتداد و ارتقای آن باشد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
این اتفاقات ناشی از مدیرانی است که از زمان ریاست هاشمی بر صدا و سیما برادر رفسنجانی گذاشته شده و همچنان چون فسیل در مسند هستن... و مثل سایر مدیران فسیل از جاشون بلند نمیشن...

آموزش مراقبت جنسی با آموزش رابطه جنسی و سکس کاملا فرق داره!!!! تا کی باید طرح های تفاله شده غرب و بیارن اینجا!؟ این خانم میره آموزش رابطه جنسی میده نه مراقبت جنسی!

مراقبت جنسی و به هیچ وجه نباید به کسی سپرد...خانواده ها زیر نظر روانشناسان تایید شده نه هر روانشناسی باید متناسب با سن کودک مراقبت های جنسی رو براش توضیح بدن و ازش بخوان که در صورت اینکه کسی بهش دست زد یا اون رو بوسید حتی نزدیکانش بهشون اطلاع بدن... و براش روشن کنن که بعضی حرکات دیگه عادی نیست و اگر اتفاق افتاد کودک باید سریع به خانواده... و مربی یا هر کدوم اینها اطلاع بده... نه اینکه در مورد چگونگی رابطه جنسی و سکس و جز به جز اندام دختر و پسر اونم وقتی بچه ها مخلوط نشستن بهشون گفت!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
اونم کی این خانم دو تابعیتی که از یه طرف عکس هاش تو نت پخشه از یه طرف دم از نذر میزنه!!! و حرفاشم ضد و نقیض داره!

یعنی خدا میدونه این روزها دم افطار و سحر و در شب قدر احسان علیخانی رو لعن کردم بابت این رفتارهای قبیله گرایانه ی کثیفش!

باید از این خانم شکایت حقوقی بشه حتی اگر مردم متوجه منظور اینها به درستی شده بودن باید از ضدا و سیما و احسان علیخانی هم شکایت حقوقی میکردن... با دوتا اعتراض فعالیت این خانم متوقف نمیشه! نه آموزش و پرورش حق داره این کار و انجام بده نه جای دیگه! مگه برای یه اردو یا یه ساعت زودتر تعطیل شدن بچه رضایت نامه نمیدن مدارس اون وقت برای همچین کارایی سرخود عمل میکنن!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
خدا بزنه تو کمرشون... بچه هاتون و مدارس مسجد محور بذارید که اجازه ورود چنین طرح هایی رو نمیدن! اینا انقدر وقیحن که اسم کارشونم گذاشتن آموزش جنسی چون خودشونم میدونن مراقبت جنسی نیست!

مدرسه دبیرستانی توش تجاوز شده! بعد یه طور وانمود کردن انگار کودکان شیش ساله بودن!اونم چه تجاوزی اون همه پسر زورشون به ناظم نمیرسیده! یا همون اول ناظم و لو ندادن! من هیچ بعید نمیدونم اینم یکی دیگه از طرح های سرگرم کن دولت فخیمه باشه برای پیش برد اهدافش و زورچپون کردن قول هایی به اون وریا داده برای اجرای هر طرح و کوفتی بهش دادن!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
به نظر میاد این خیانت ماه عسل بیشتر خواسته بوده تا نا خواسته
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
مشکل میدونید چیه!؟ مشکل اینه که این اقلیت که بچه هاشون شیپیش میذارن بخاطر با سگ زندگی کردن... همه شون به نت و فضای مجازی به وفور دسترسی دارن...از اون طرف آبم که یکسری سربازای سایبری فارسی آموخته کمکشون میکنن..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
یکسری سلطنت طلب ها و ری استارتی ها و سایر خشونت طلبا کمکشون میکنن... و استفاده از ربات برای ساخت اکانت های جعلی ام که خوب بلدن... ن!


اما اکثریت دسترسیش به این امکانات اینطور نیست...چون یک این اکثریت بخشیش داره در شهرستانا و روستاهای کوچیک زندگی میکنه مورد بعد اینکه همه نمیتونن مثل مرفه های بی درد صبح تا شب تو نت بچرخن و چرند بگن.. کار و زندگی دارن...
مشکل اینه! تمام عرصه هایی دستمون بوده رو هم خالی کردیم تحویل دادیم به اینا! از جمله صدا و سیما... انقدر از سینما ترسیدید که اینا سینما رو گرفتن دستشون... دارن همه جا جولون میدن! اون وقت تو عرصه سینما باید دل خوش کنیم به مهدویان اصلاح طلبی یکی به میخ میزنه سه تا به نعل! و ما باید دلخوش کنیم که به میخ یکی زده و نادیده بگیریم سه تایی به نعل زده رو!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
احسان علیخانی هم رک و راست بگم... اومده دوتا طرحا کمیته امداد و اینا رو اوورده تو برنامه اش مثل این خیریه هایی عمل میکنه که خیریه زدن اما کنارش دارن کارای خودشون و انجام میدن... دارن چیز میز بدون گمرگ وارد میکنن...

احسان علیخانی شومن شده...شاید اینطوری نبوده اما اینطوری شده...سالهاست افتاده تو دست فلان جناح سیاسی و مرعوبشون شده... و براشون و اهدافشون جاده صاف میکنه از طریق برنامه اش...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
اشکی باید بیاره صدا و سیما بذاره جلو ازغدی ببینم زبونش میره کجاش دختره!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
هی تو اینترنت فقط حرف نزنید باید زنگ بزنید صدا و سیما بگید در ساعت پر بیننده...ازغدی رو باید دعوت کنن... مقابل همین خانم و یک کارشناس روانشناسی اونم ازغدی معرفی کنه نه صدا و سیما....جواب بده این دختر به این افراد ببینیم جلو اینا هم بلبل زبان هست یانه!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۵
واقعا تاسف باره ...چطور اینقد راحت با جون مردم بازی میکنن...منم معتقدم ک هم باید توبیخ صورت بگیره ک نمیگیره ...وهم باید با حضور ی کارشناس یاسی اشکی بیاد صحبت کنه...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۵
عزیزان وقتی بودجه برنامه تلویزیونی رو باید بطور غیر مستقیم باید از دولت گدایی کنند یا حداقل اسپانسرهای اون برنامه باید مورد تایید بعضی ها !! باشند که مجوز پخش بهش داده بشه خوب برنامه ساز مجبوره برنامه سفارشی بسازه یا مهمانی رو دعوت کنه که بعضی ها!! می خوان / الان اینجوری شده که برای برنامه ساختن یا باید پاچه خواری دولت رو انجام بدی یا از مردم بخوای به فلان شماره پیامک بزنند یا فلان اپلیکیشن رو نصب بکنند تا از کنارش بودجه برنامه تأمین بشه / قطع شدن یا کاهش یارانه مطبوعات منتقد دولت رو یادتون بیاد حالا ماه عسل ی علیخانی و حالا خورشید ی رشید پور و...جدای اینکه میدانیم طرفدار کدوم حزب سیاسی هستند ؛ هم از این قواعد مستثنی نیستند در این ماجرای پیش امده ی علیخانی رو به عنوان تهیه کننده و مجری 50 درصد مقصر میدونیم 50 درصد دیگه مربوط به اون کس یا کسانی است که سفارش کردند این خانم به برنامه دعوت بشه و .......
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۵
با دعوت کردن چنین شیطانی ماه عسل در حقیقت آبروی خودشو برد وخودشو معرفی کرد
لطف کنید در برنامه ی کثیف تون اسم شهدا را به زبان نیارید
از ماه رمضان نردبانی ساختید تا بالا برید از احساس مردم وبا فریب و ریا وعوض کردن نام .....زنا .....تبلیغ آن را به خانه ها هدایت کردید تا حرمت آن را بشکنید
وای بر شما
چه طور می تونید با نام شهید خودتونو پاک نشون بدید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۵
از بدبختی ملت ماست که فردی صرفا با تظاهر به نوع دوستی آنتن تلویزیون ملی را در ساعت دعا و نیایش قبل از افطار اشغال میکنه و از بدبختی آدمهای داغون سوژه برای تماشای خلق میسازه تا گریه کنند و با پولش به همه ملت 1 سال میخنده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
http://roshangari.ir/video/53709
واکسن مرگبار HPV

در این کلیپ یا مستند بسیار کوتاه به برسی نتایج واکسن HPV و اضهارات یاسمین اشکی در برنامه ماه عسل پرداخته شده
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار