خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد؛

ترافیک سنگین در آزادراه تهران_شمال و محور چالوس

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال، ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال و تردد روان در آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر داد.
معاون درمان وزارت بهداشت عنوان کرد؛

استقرار اورژانس در حرم مطهر امام (ره) /برپایی ۶ بیمارستان صحرایی

معاون درمان وزارت بهداشت، با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره)، از نزدیک در جریان آمادگی نیروهای بهداشتی و درمانی در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی قرار گرفت.
رئیسی در حرم امام خمینی(ره):

بیش از هرچیزی لازم است راه امام (ره) را بشناسیم

رییس جمهور با بیان اینکه بیش از هرچیزی لازم است راه امام (ره) را بشناسیم، تاکید کرد: اگرچه سال‌های بسیاری از رحلت ایشان گذشته اما آثار وجودی ایشان همچنان زنده است.
گفتگوی دانشجو با مسئولان ویژه‌نامه «امام تحول»

ایجاد تحول باید با یک الگو و کار منضبط جلو برود/ نشریه «امام تحول» می‌تواند امیدآفرینی لازم برای دانشجو را ایجاد کند

همزمان با سی و چهارمین سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، مصاحبه‌ای اختصاصی داشتیم با سید علی رضوی دهکردی، مسئول واحد نشر بسیج دانشجویی و محمد حسین کرانی، دبیر شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) که ویژه‌نامه «امام تحول» را منتشر کرده‌اند.
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی:

انتظار حمایت جدی‌تر دولت در حوزه حجاب و خانواده را داریم

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: انتظار می‌رود همانند حوزه‌های فرهنگی و آموزشی در حوزه فرهنگی و تبلیغی نیز حمایت ویژه‌ای صورت گیرد و این توقع منطقی است و لذا انتظار حمایت جدی‌تر دولت در حوزه حجاب و خانواده را داریم.
مشاور وزیر اقتصاد در گفت‌وگو با دانشجو:

طرح هوشمندسازی نان در دیگر کالاها نیز قابلیت اجرایی دارد/ جلوگیری از هدررفت آرد در حال تحقق است

مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از اهداف مهم وزارت اقتصاد در سال ۱۴۰۲، ارتقاء کیفیت نان در کنار بهبود وضعیت معیشتی نانوایان است؛ یعنی در کنار بهبود اقتصاد نانوا که یک اقتصاد قابل دفاع است، موضوع کیفیت و مشارکت مردم در راستای ارتقای این کیفیت حتما به عنوان یک طرح جدی در دستور کار قرار دارد.
مونا اورعی در گفتگو با دانشجو مطرح کرد؛

استقبال از فصل دوم مستند «پروانه» / پخش ویژه برنامه محرمی از شبکه نسیم

تهیه‌کننده مستند «پروانه»: فصل دوم «پروانه» با محوریت زندگی بانوان موفق در ۱۰ قسمت آماده شده است که دوشنبه‌ها و سه‌شنبه‌های هر هفته حوالی ساعت ۱۶ از شبکه پنج پخش می‌شود.
سپاه پاسداران در بیانیه‌ای اعلام کرد؛

سپاه پرچمدار پاسداری از مکتب امام راحل است

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای این نهاد را پرچمدار پاسداری از مکتب امام راحل (ره) و تعقیب آرمان‌ها و اهداف بلند آن حضرت، تحت هدایت‌های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی دانست.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی
Yara
دادستان
پرتال شهدای دانشجو