خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی

دستاورد‌های معاونت علمی در مسیر اقتصاد دانش‌بنیان / صرفه‌جویی ارزی، اشتغال‌زایی و بومی‌سازی نیازهای گلوگاهی

معاونت علمی ریاست جمهوری که چند سالی است برای ورود نخبگان به عرصه اقتصادی کشور تلاش می‌کند دستاورد‌هایی را به ثبت رسانده که حاصل استفاده درست از توانمندی‌های دانشی و فناورانه موجود و باور به نیروی جوان کشور است.
نجفی پازوکی در نشست خبری:

تکرار پایه ۱۰ درصدی در اول ابتدایی نیاز به مداخله اورژانسی دارد / ۴۵ هزار و ۵۳۸ نفر از بازماندگان از تحصیل جذب شده اند

معاون آموزش ابتدایی آموزش پرورش به تشریح برنامه‌های معاونت ابتدایی در سال تحصیلی جاری و تبیین دستاورد‌های این معاونت در چند سال اخیر پرداخت.

خدمات جمعیت امام رضایی‌ها در مناطق زلزله زده خوی/ از توزیع روزانه ۲۳ وعده غذایی تا راه اندازی کمپ زلزله زدگان

همزمان با وقوع زلزله در شهرستان خوی جمعیت امام رضایی‌ها به کمک هموطنان آسیب دیده پیوست و با نیاز سنجی مناسب برنامه ریزی خود را جهت خدمات بهتر به زلزله زدگان فراهم کرد.
پژمانفر در گفتگو با دانشجو:

قیمت امروز ارز واقعی نیست / دستگاه‌های نظارتی به موضوع ورود کرده‌اند + فیلم

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت:اعتقاد ما بر این است که قیمت امروز بازار ارز که موجب هیجانات برخی افراد برای سرمایه گذاری در این بازار شده است٬ به هیچ وجه واقعی نیست.
گزارش |

ناله جنگل از ساخت و ساز‌های نابه‌جا در حیدرکلا / دادگاه حکم قلع و قمع درختان جنگلی را داده!

کشمکش صاحبان پیشین زمین‌های کشاورزی در جنگل‌های اطراف مینودشت و اداره کل منابع طبیعی گلستان به اینجا می‌رسد که دادگاه حکم قلع و قمع درختانی را داده که طی ۱۰ سال گذشته در جنگل‌های اطراف حیدرکلا کاشته شده است!
در حاشیه جلسه هیئت دولت؛

خزعلی: سند ۲۰۳۰ به هیچ وجه در ایران اجرا نمی‌شود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از افزایش ۵۰ درصدی بودجه حوزه زنان خبر داد و اظهار داشت: علاوه بر این یک درصد از بودجه همه دستگاه‌ها به طرح‌های این بخش اختصاص می‌یابد.

خطیبی: نامه شورای رقابت مبنای کارشناسی ندارد/ مکلف به تامین منافع سهام داران هستیم

مدیرعامل ایران خودرو گفت: قیمت گذاری دستوری سبب زیان سهامداران خودرویی شده و براساس ماده ۹۰ سیاست اصل ۴۴ قانون اساسی، دولت محترم موظف به جبران زیان تولیدکننده است و درخواست ما از مسوولان لغو قیمت گذاری دستوری است.
در حاشیه جلسه هیئت دولت؛

وزیر ارتباطات: امکان دسترسی به سایت‌هایی که ایران را تحریم کرده‌اند فراهم شد / اختلال عمومی اینترنت نداریم

وزیر ارتباطات اعلام کرد با هدف رفع نیاز برنامه نویسان و محققان به سایت‌ها و سرویس‌هایی که مردم ایران را تحریم کرده اند و آی‌پی‌های ایران را پوشش نمی‌دهند، سرویسی راه اندازی شده است تا ۲۰۰ سرویس پرکاربرد را در دسترس کاربران قرار دهد.
در حاشیه جلسه هیئت دولت؛

خاندوزی: جرایم بانکی در صورت پرداخت اصل بدهی تا ابتدای اسفند، بخشیده می‌شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با هماهنگی انجام شده با مدیران بانک‌های دولتی، در صورتی که فردی به بانک بدهی و معوقه داشته باشد، اگر تا ابتدای اسفند اصل بدهی خود را بپردازد، جرایم آن بخشیده می‌شود.
داداش‌پور:

پیگیر وضعیت دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در ترکیه هستیم / تاکنون گزارش فوتی و مصدومی اعلام نشده است

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: طبق اعلام رایزن علمی ما در ترکیه تا این لحظه مورد فوتی و یا مصدومی از دانشجویان ایرانی واقع در مناطق زلزله زده ترکیه گزارش نشده است و دعا می‌کنیم که همگی در سلامت کامل باشند.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی