خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی

فعالیت سامانه بارشی در شمال‌ غرب کشور و استان‌های ساحلی دریای خزر / افزایش دما در پایتخت

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: استان‌هایی که در دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع شده‌اند بارش به شکل برف و باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقتی را دارند و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

صادرات خرما سالانه۴۰۰ میلیون دلار برای کشور ارزآوری دارد

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه صادرات خرما سالانه ۴۰۰ میلیون دلار برای کشور ارزآوری دارد گفت: ایران با دارا بودن۲۶۰ هزار هکتار نخلستان و تولید یک میلیون و۴۰۰ هزار تن سومین کشور تولید کننده این محصول در جهان بشمار می‌رود.
ادر نشست خبری با همتای روسی

امیرعبداللهیان: هر گونه تغییر در ژئوپلتیک منطقه را مردود می‌دانیم / دریچه برجام همچنان باز است

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نشست خبری مشترک با همتای روس خود با بیان اینکه از ایده رئیس جمهور چین در خصوص اوکراین استقبال کردیم، گفت که ایران به دنبال درگیری و ایجاد تنش نیست.
در ضیافت افطار با جمعی از اساتید

رئیسی: بخش تولید به شدت نیازمند نیرو‌های ماهر، کاردان و دانشمند است / موافقت با تشکیل باشگاه دانشمندان برتر

رئیس جمهور ارائه راهکار برای حل مشکلات کشور را از ویژگی‌های علوم کاربردی دانست و از دانشمندان و پژوهشگران خواست علاوه بر تلاش برای پیشرفت علمی راهکار‌های عملیاتی برای رفع مشکلات، ارائه کنند.
وزیر نیرو مطرح کرد

ریل‌گذاری صنعت آب و برق برای توسعه اقتصاد کشور / میزان مصرف آب و برق مشترکان با حذف یارانه پرمصرف‌ها کاهش یافت

وزیر نیرو بر اهتمام ویژه صنعت آب و برق برای ریل‌گذاری در راستای توسعه اقتصاد کشور و ایجاد رفاه برای اقشار مختلف مردم تاکید کرد و گفت: با شروع فعالیت دولت سیزدهم تلاش شد از نگرانی مردم درباره تامین آب و برق کاسته شود.

خبر خوش شهردار تهران درباره جهش ساخت‌وساز در مناطق جنوبی/ صنعت ساختمان در سال ۱۴۰۲ جان می‌گیرد؟

شهردار تهران با اشاره به رشد ۶۵ درصدی صدور پروانه در سال ۱۴۰۱ نسبت به ۱۴۰۰ گفت: عمده پروانه‌های صادره بر اساس سیاست ساخت مسکن استطاعت‌پذیر در بافت فرسوده و نواحی جنوبی شهر از جمله مناطق ۱۲، ۱۵، ۱۸ و ۲۰ بوده است.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی