خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
گزارش|

حاشیه نشینی به نام فرهنگ

واقعیت این است که اوضاع امروز عرصه فرهنگ و هنر و فعالانش، تنها حاصل بی‌توجهی‌های عجیب یکسال گذشته نیست؛ نتیجه و البته نمود سال‌ها بی اهمیتی و نبود عزمی برای سیاست‌گذاری در این عرصه است که در بحران کرونا خودنمایی کرد.
وحید قلیچ در گفتگو با دانشجو:

پرسپولیس برنده شود استقلال را اوت می‌کند/ مردم و مدیریت پشت یحیی هستند/ تنها شغل کریم باقری، خاتمه دادن به دعواهاست

پیشکسوت پرسپولیس گفت: با این ۸ امتیازی که از استقلال جلو هستیم اگر دربی را هم ببریم دیگر این تیم تهدیدی برای قهرمانی محسوب نشده و فقط می‌ماند سپاهان.

نیروی دریایی سپاه: آمریکایی‌ها از رفتار غیرحرفه‌ای پرهیز کنند / اخطار به ۷ شناور آمریکایی در تنگه‌هرمز

روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، در اطلاعیه‌ای ادعای اخیر سخنگوی وزارت دفاع آمریکا پیرامون نزدیکی شناورهای نیروی دریایی سپاه به شناورهای دریایی این کشور در تنگه هرمز را نادرست و فرار به جلو دانست.
آل کثیر در گفتگو با دانشجو:

کارگران هفت تپه توسط دستگاه قضا به تخلفات ارزی پی بردند

فعال کارگری شرکت نیشکر هفت تپه با بیان اینکه قوه قضائیه با درایت ورود کرد و اعلام کرد که تخلف ارزی صورت گرفته است، ابراز داشت: اگر قوه قضاییه اعلام نمی‌کرد که تخلف ارزی صورت گرفته است، ما کارگران متوجه وجود این تخلفات نمی‌شدیم.
در گفت‌وگو با دانشجو مطرح شد

تمهیدات دولت آینده برای نجات اقتصاد کشور/ از چگونگی مهار تورم تا تفکیک اقتصاد از سیاست!

استاد اقتصاد گفت: برای بازگرداندن آرامش به اقتصاد ملی، باید تورم و موتور مولد آن یعنی نقدینگی مهار شود. ایجاد تورم به مثابه بدترین مالیات‌ستانی است که اقشار ضعیف جامعه را تحت فشار قرار می‌دهد، ولی ثروت افراد مرفه را حفظ می‌کند.
فدراسیون فوتبال علیه مسببان و مقصران پرونده ویلموتس اعلام جرم کنند

قاضی‌زاده هاشمی: رسیدگی به جرایم مقصران پرونده ویلموتس، مطالبه جدی مجلس از قوه قضائیه است + فیلم

نماینده مجلس گفت: امضا کنندگان قرارداد ویلموتس، می‌خواهند در سایه پرونده شستا و حقوق کارگران پنهان شوند. شستا از طریق پول کارگران، تامین مالی می‌شود. حق و حقوق مردم ما این نیست.
گزارشی از دیدار رمضانی رهبری بادانشجویان؛

پرچم مطالبه‌گری در دستان دانشجویان / از حرف تا عمل جنبش دانشجویی به راهبردهای رهبر انقلاب

با بررسی بیانات مقام معظم رهبری در چندسال اخیر، متوجه دو راهبرد اساسی مطالبه‌گری و مسئله محوری از صحبت‌های ایشان می‌شویم که باید دید جنبش دانشجویی تا چه میزان به آن‌ها عمل کرده است.
مخبر خبر داد

واکسن فایزر ایرانی در مرحله تست حیوانی است / تحویل یک میلیون دوز تا آخر ماه

رئیس ستاد فرمان اجرای امام (ره) گفت: در کشور به دنبال این هستیم که در صورت نیاز هرگونه واکسن را در اختیار مردم قرار گیرد. واکسن فایزر تولید داخل در مرحله تست انسانی بوده و با اجازه وزارت بهداشت تست انسانی آن انجام می‌شود.
بدون پرداخت جریمه؛

ثبت‌نام مجدد کنکور ارشد ۱۴۰۰ آغاز شد

مهلت ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ از هم‌اکنون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی