خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
بانک مرکزی روسیه پس از جنگ اوکراین و اعمال تحریم‌های بی‌سابقه توسط غرب چه کرد؟

الویرا نابیولینا، طبیب تورم روسیه/ درس‌هایی برای سیاستگذاران پولی ایران

پس از درگیری‌های اوکراین، روسیه تحت شدیدترین تحریم‌های مالی و پولی از سوی کشور‌های اروپایی و ایالات متحده آمریکا قرار گرفت، اما سیاستگذاران اقتصادی روسیه با سلسله اقداماتی ضمن حفظ ارزش پول ملی مانع از ایجاد تورم افسارگسیخته شدند.
دادخواست ۲۹| پروندۀ ویژه اعتراضات؛

انحصار اعتراض؛ گوش سنگین صدا و سیما در پوشش‌دهی اعتراضات

نقش رسانه‌ی ملی و مواجهه‌ی آن با اعتراضات، از پرسش برانگیزترین موضوعاتی است که در مسأله اعتراضات مطرح می‌شود. انحصار بخشی به یک گروه یا جریان در پوشش اعتراضات در منافات با لفظ «ملی» در رسانه است.

پرسودترین و زیان‌ده‌ترین شرکت دولتی در سال ۱۴۰۰ معرفی شد

وزارت اقتصاد گزارش داد: شرکت ملی گاز ایران با ۵۳ هزار میلیارد تومان سود قبل از کسر مالیات و شرکت بازرگانی دولتی ایران با ۳۹ هزار میلیارد تومان زیان قبل از کسر مالیات، به ترتیب پرسودترین و پرزیان‌ترین شرکت‌های دولتی اصلی و مادرتخصصی در سال ۱۴۰۰ بوده‌اند.
مدیرکل خلیج فارس وزارت خارجه در گفتگو با دانشجو:

هنوز زمان سفر رئیس‌جمهور به عربستان تعیین نشده است/ اعلام زمان اعزام به عمره مفرده توسط ایران+فیلم

مدیرکل خلیج فارس وزارت خارجه گفت: پادشاه عربستان پیام دوستانه ای از طریق سوئیس برای رئیس جمهور ایران ارسال کردند و از رییس مخترم جمهور برای سفر به عربستان دعوت بعمل اوردند.
گزارش |

زور قانون به معادن نطنز می‌رسد؟ / سازمان حفاظت محیط زیست پیش قراول برخورد با معادن متخلف

تخلفات معادن در نطنز آشکارتر از آن است که بتوان با کاغذبازی پنهانشان کرد و در این شرایط سازمان حفاظت محیط زیست اولین نهادی است که برای برخورد با تخلفات معادن در حوزه خود، ورود کرده است.

قیمت دلار کاهش یافت

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه) با کاهش نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۲ هزار و ۱۲۴ تومان و قیمت حواله دلار ۳۸ هزار و ۲۹۵ تومان اعلام شد.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی
Yara
دادستان
پرتال شهدای دانشجو