مشکلات معیشتی مردم راه حل سیاسی ندارد / انتقاد از داروی قاچاق درکشور
رئیسی:
رییس قوه قضاییه گفت: مشکلات معیشتی مردم راه حل سیاسی ندارد بلکه راه حل اقتصادی دارد.
تعداد نظرات: ۳
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
اخه جناب رئیسی عزیز ، مگه مشکل معیشتی مردم برای مسئولین دولتی مهم است !؟ تو این اوضاع و احوال گرونی و سختی معیشت ، دغدغه یه عده از دولتی ها این شده که آیا نام مادر بر روی کارت ملی درج بشود یا نشود !؟
سال ۹۶ ، ۱۸ اسفند دغدغه سازمان ثبت احوال کشور این بود که به منظور تسریع در فرایند پیش ثبت نام کارت ملی هوشمند ، از درج برخی اقلام اطلاعاتی غیر ضروری خودداری کنند و درج این نام ها و برخی اطلاعات دیگر در تراشه کارت ملی ثبت شود (www.snn.irfa/news/671981)

اما حالا در مهرماه ۹۹، میشنویم که دغدغه برخی خانم های دولتی من جمله خانم ابتکار این شده که نام مادر باید بر روی کارت ملی درج شود
دلیل این کار رو هم ارج نهادن!!! به مقام مادران سرزمین ذکر کردند !!(www.snn.if/fa/news/883027)

این روزها که صحبت از کاندید شدن زنان بعنوان کاندیدای ریاست جمهوری و بیان موافقت ها و مخالفت ها میشود و انگار برخی زنان دولتی و.. برای کاندید شدن خیز برداشتند واضح است که ایا اقدام برای درج نام مادران بر روی کارت ملی برای ارج نهادن به مقام مادران است یا قرار است برای جلب رأی زنان در انتخابات آتی ریاست جمهوری این کار صورت بگیرد!؟

اگر واقعا این دسته از. زنان دولتی و ... با این نوع دغدغه های کم ارزش میخواهند رییس جمهور بشوند و اولویت کاریشون این جور کارهاست پس وای به حال ما مردم که این زنان بخواهند در جایگاه ریاست جمهوری بر مردم حکومت کنند

در طول این ۴۰ سال اینهمه دولت اومده و رفته یعنی اونها مقام مادر رو بهش ارج ننهاده اند و حق زنان رو خورده بودند !!؟ که حالا این دولت اومده میخو.اد حقشون رو بهشون برگردونه :)

والا ما هم گیج شدیم و نفهمیدیم حق زنان چیه!؟ یه بار میگن حقمون اینه که بریم ورزشگاه آزادی ، یه بار دیگه میگن حقمون اینه که کاندید ریاست جمهوری بشیم یه بار دیگه میگن حقمون اینه اسممون بره روی کارت ملی بچه هامون

آخه خانم های دولتی لطف کنند چیزهایی که حقشونه رو یکجا لیست کنند بدهند مجلس تصویب کنند بره که هر روز بر لیست حق و حقوق زنان اضافه نشود

معیشت مردم هم انگار مهم نیست مردم مشکل معیشتی دارند دور ازجونشون بدرک ، اسم مادران که بر روی کارت ملی درج شود هم مشکل معیشت مردم حل میشه هم مشکل گر انی هم مشکل تحریم و.. حل میشود . !!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
میگیم حالا نام مادر و پدر روی کارت ملی ثبت میشود بقیه فامیل (دایی و خاله و عمو ) یه بار شاکی نشوند !؟ ؛))

پیشنهاد میکنیم که جلوی اسم پدر و مادر عبارت « و کلیه فامیل وابسته » رو هم درج کنند که به مقام خاله و دایی و عمه و عمو هم ارج نهاده شود ؛))
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
با این طرز فکر زنان دولتی و.. ، زنان کاندید شدن برای ریاست حمهوری رو رها کنند و بروند همون ورزشگاه آزادی واسشون بهتره

با این طرز فکر،‌ رجل سیاسی از بین این دسته از زنان در نمیاد زور الکی نزنید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار