دانشگاه - یادداشت دانشجویی
یادداشت دانشجویی
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸
یادداشت دانشجویی |
دانشگاه‌ها از نقش سنتی خود که صرفا تولید دانش در کلاس درس است، باید به سوی کارآفرینی حرکت کنند و بتوانند منبع درآمدی مستقل و پایدار از بودجه دولتی برای خود داشته باشند.
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵
یادداشت دانشجویی |
نشانه رفتن عزتمان هم پیشینه‌ای دراز دارد. اما توقع انصاف بیش از این‌ها است که ما شما را انقلابی نوشته ایم!
۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۳
یادداشت دانشجویی؛
امثال "آوینی" و "طالب زاده" ها به جای اینکه دنبال رو جریانات دیگر باشند، خود شروع به جریان سازی کردند.
۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۴
یادداشت دانشجویی؛
باور معلمان مهربان را خراب نکنید.معلم با تو تا ته خط می آید، نقطه هم می گذارد و اگر بی معرفتی ببیند قهر نمی‌کند.
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
یادداشت دانشجویی؛
معلم، قلب تپنده نظام تعلیم و تربیت کشور است. این قلب اگر از کار بیافتد جریان پیشرفت کشور متوقف می‌شود. زین رو باید احترامش گذاشت. عزیزش داشت و همراهش بود.
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷
یادداشت دانشجویی|
رئیس جمهور در بیستمین سفر استانی خود چهارشنبه هفته اول اردیبهشت به قزوین آمدن و در همین راستا مسئولین استانی جلسه پرسش و پاسخی را با ایشان ترتیب دادند اما نقطه تاریک این سفر ممانعت از حضور دانشجویان در جلسه اقشار با وجود برگزاری جلسه در دانشگاه بود .
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳
یادداشت دانشجویی|
هفته سوم اسفند موج آموزش مجازی به راه افتاد تا روزهای آخر اسفند درگیر آموزش مجازی در تلگرام و واتساپ بودیم، برعکس سال قبل و حتی سال های مدرسه که روزهای آخر اسفندمان بوی عید میداد! بعد از عید رسید اما خبری از بازشدن دانشگاه نشد.
۳۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶
یادداشت دانشجویی|
اقتصاد دانش بنیان، اقتصادی است که از منابع و عوامل تولیدی به صورت علمی و بهینه استفاده و محصولات دانش بنیان تولید می کند. به عبارت دیگر برای حل مشکلات و رفع نیازهای جامعه بشری از عوامل تولیدی و منابع در دسترس بهترین استفاده را خواهد داشت.
۲۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
یادداشت دانشجویی|
امروز در دنیا آن کشور‌هایی که جمعیّت‌های زیادی دارند، به برکت آن به خیلی امکانات دست یافته‌اند؛ چین یک نمونه است، هند یک نمونه است؛ با اینکه مشکلاتی هم دارند، امّا در عین حال خود این جمعیّت زیاد به عنوان یک ارزش اجتماعی، ارزش سیاسی، یک ارزش بین‌المللی برای آن‌ها توانسته موفّقیّتهایی را به وجود بیاورد.
۲۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸
یادداشت دانشجویی|
مولانا اندیشمند، فیلسوف و عارفی است که در راه عشق به خداوند هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد و خویشتن را یکسره در دریای بیکران عشق حقیقی حل نموده است.
۲۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
یادداشت دانشجویی|
از مهمترین زیرساخت‌های تربیت، مراکز تربیت معلم، امروزه موسوم به دانشگاه فرهنگیان است که این روز‌ها نه تنها توجه چندانی به ارتقای آن نمی‌شود بلکه چالش‌های مربوط به آن نیز هر روز بیشتر می‌شود.
۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰
یادداشت دانشجویی|
بدون تردید اتفاق فوتبال ایران و لبنان که منجر به اهانت به زنان و از همه مهم‌تر بهانه دادن دست دشمنان بود، محکوم و باید مقصران مجازات شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار