دانشگاه - یادداشت دانشجویی
یادداشت دانشجویی
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶
یادداشت دانشجویی
با خروج نیرو‌های خارجی از افغانستان دیگر شرایط مثل گذشته نیست. البته تاریخ افغانستان در بیست‌و‌اندی سال گذشته نشان داده که حکومت وابسته به غرب در بهترین‌حالتش یک‌هفته بیشتر دوام نمی‌آورد و در زمان خطر پول بر غیرت، ناموس و خاک چیره می‌شود.
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۴
یادداشت دانشجویی|
برای تکامل انسان در ابعاد مختلف (مادی و معنوی) مسیر‌های مختلفی را می‌توان در پیش گرفت، در این بین نقشه راهی صریح تر، ساده‌تر و جامع‌تر از آنچه دین مبین اسلام پیش پای انسان قرارداده است، پیدا نخواهد شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۳
یادداشت دانشجویی|
دانشکده‌های دامپزشکی در همه این سال‌ها بدون کوچک‌ترین تحولی، فقط اداره شده است؛ یعنی دانشجویان، هیئت علمی و مسئولان محترم به جای مطالبه‌گری برای حل مسئله، خودشان را به راحتی با این شرایط انطباق داده‌اند.
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴
یادداشت دانشجویی |
هر از چند گاهی مسأله رفراندوم و همه پرسی در جامعه ما بازارش داغ می‌شود و وقوع حوادث و اتفاقات خاص سیاسی، زمینه را برای طرح این مسأله از سوی افراد مختلف با اغراض متفاوت پیش می‌آورد.
۲۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۳
یادداشت دانشجویی|
کشور جمهوری اسلامی ایران اکنون که توطئه‌های بسیاری را از اواخر شهریور ماه ۱۴۰۱پشت سر گذاشته است، پس از چندین ماه فضای ملتهب به فضایی آرام و گفتمان محور بدل شده است.
۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۹
یادداشت دانشجویی
اتفاقات اخیر در منطقه مخصوصا تظاهرات میلیونی در اسرائیل علیه حکومت خودشان، حمله و کشتار دسته جمعه وخوی وحشی گری رژیم کودک کش صهیونیست مسئله‌ی مهمی است که از دیر باز هم مورد توجه مسئولان و مردم ایران بوده و هم مسئله اول جهان اسلام هست.
۱۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰
حجاب نه زیباییست و نه صدقی است برای گوهر وجود زنان. حجاب کاغذ بسته‌بندی شکلات و آبنبات نیست که اگر پوشش نباشد مگس و مورچه به دورش جمع شود. هیچکدام از این مثل‌های بد قواره به معنای حجاب نیست.
۱۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۳
جهان در حال حرکت به سمت یک صف آرایی جدید سیاسی بوده و قدرت‌های پوشالی، به زیر کشیده شده و دگر نقش اساسی خود را نخواهند داشت.
۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۸
یادداشت دانشجویی |
شعارِ گرمِ بازار سخنرانی‌ها و نطق‌های دیروز و امروزمان! در هر عرصه و سخن ابزار دستمان شده است این جمله؛ اما به وادی عمل که می‌آییم خبری از تحقق آن نیست.
۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
یادداشت دانشجویی |
سفر بهانه عاشق هاست برای دور شدن گاهی، همیشه فاصله هم بد نیست کمی صبور شدن گاهی.
۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۴
یادداشت دانشجویی/
برخی دول‌های منطقه در این چندماه اخیر با دخالت‌های مستقیم و غیر مستقیم سعی بر موج سواری و افزایش تنش در داخل کشور مان ایران اسلامی نمودند!
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
یادداشت دانشجویی |
نام «کومله» را باید مترادف با «داعش» دانست؛ گروهکی تجزیه‌طلب و ضدایرانی که اعضایش در آدم‌کشی، تجاوز، همجنس‌بازی و جنایتکاری چیزی کمتر از داعشی‌ها و منافقین نداشته و ندارند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار