با «ثریا» می‌شود دیوار «راست»
به بهانه ۴ سالگی برنامه «ثریا»؛
انقلاب هرکجا به فرزندان خود اعتماد کرده، ضرر نکرده است. «ثریا» هم از دل این اعتماد متولد شده است؛ جوانانی تازه نفس که برای مجاهدت فرهنگی پا به عرصه برنامه‌سازی گذاشته‌اند.
تعداد نظرات: ۴
Aiden
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
سلام
عالی بودید
به ما هم حتما سری بزنید
http://Agahi90.ir
رسانه آگهی90
با تشکر از شما
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
خدا قوت به ثریا ای ها.
اما از برخی عوامل سیما که به گفته خودشون در برنامه هاشون حقیقت رو میگن نه اعداد و ارقام و امار تعجب می کنم که چطور شد در برنامه سه ستاره در مقابل مجری ثریا جبهه گرفتن. حقیقت امر اینکه موفقیت و محبوبت ثریا بر مذاق برخی اقایون خوش نیومده. چون برنامه های گفتگویی کسالتبارشون دیده نشده.
امیدوارم ثریا محکم و با تفکر حرکت رو به جلوشو ادامه بده. نقد و توصیه های ابکی کار این برنامه نیست.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
یادش بخیر در دولت دکتر احمدی نژاد هر وقت ثریا پخش میشد یک دستاورد هم رونمایی میشد در تمام عرصه ها فضایی تسلیحاتی کشاورزی مسکن مهر و خیلی چیزهای دیگه که همش پیشرفت و ساختن و توانستن بود ولی از روی کار امدن روحانی همه چیز تعطیل شد تولیدی ها کشاورزی کارخانجات حتی به فضایی و موشکی هم خیلی فشار وارد کردن دولت یازدهمی ها
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
واقعا از برنامه سه ستاره و اون دو نفر دیگه موقع غرولندشون به مجری ثریا بدم اومد . ژست بی طرفی می گیرند فقط . از اون ور هم کاندید نشدن حامد زمانی و آنتن دادن به خواننده ای گرد آغوش "من و تو" هنوز ازش پاک نشده و فقط بلده خیلی خنثی ایران ایران کنه !
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار