ایالت به ایالت در آمریکا درحال جمع آوری امضا برای جدایی هستند/ دشمن می‌خواهد ایران را به یک تایلند بزرگ تبدیل کند 
حسن عباسی در خرم آباد:
رئیس مرکز دکترینال بدون مرز با بیان اینکه ایالت به ایالت در آمریکا در حال جمع آوری امضا و طومار برای جدایی از آمریکا هستند، افزود: با توجه به وجود ۴۰۰ گروه جدایی طلب زمینه تجزیه ۵۳ ایالت آمریکا فراهم شده است.
تعداد نظرات: ۶
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
آفرین خیلی عالی بود....نمیدونم چرا بعضی ها سخنان این عزیز رو مورد تمسخر قرار میدهند...فقط کافیه چند دقیقه به خودشون زحمت بدن و همین یه صفحه رو بخونن میفهمن که تمام جملاتش حقه...وتنها راه خروج مملکت همین است که دکتذ میگه نه عکس گرفتن با هواپیماهای لوکس فرانسویی...وآن هم با هزار منت و تحقیر به ما بدن درحالی که بهشون پول میدیم میخریم طوری حرف میزنن انگاری مفتی به میدن...
فرزاد
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
تحلیل جامع ای بود
استفاده کردیم / ممنون
یک منتقد(اگه نگید معاند)!!!
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
سلام
من یکی از طرفداران پروپاقرص دکتر حسن عباسی هستم. و خیلی از سخنرانی های ایشون رو نگاه کردم و گوش دادم.
پرسش دارم...
اینکه آیا وضعیت کشور ما خوبه؟ گیرم که آمریکا هم نابود شد(که ان شاالله بشه) بنظر شما تو کشور ما حق خوری نیست؟ظلم نیست؟ تبعیض نیست؟
من
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
"ایالت به ایالت در آمریکا درحال جمع آوری امضا برای جدایی هستند." فرداست که آمریکا تجزیه بشه و عباسی هم بشه رئیس جمهور یکی از این بخشا..
محسن از مشهد
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۸
دولت یازدهم یا دولت تدبیر و امید خدمات شایسته و بسیار بزرگی در سه سال و اندی گذشته انجام داده است با تکیه بر کدخدا بجای اتکای بخدا که البته قابل تقدیر است از سوی کسانی که از آن بهره مند شدند نمونه بارز آن را میتوان تابش نور خورشید فروزان برجام برای 5 + 1 منهای کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران و ایرانی برشمرد . والسلام
م ر
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۸
من یه نظر رو ارسال کردم.همونی که نوشته بودم یک منتقد.
امیدوارم که سانسورش نکنید.
ارسال نظرات
آخرین اخبار