آخوندی: افتخار می‌کنم حتی یک مسکن مهر افتتاح نکردم!
وزیر مستعفی راه و شهرسازی با بیان اینکه افتخار می‌کنم در ۶۲ ماه خدمت یک واحد مسکن مهر افتتاح نکردم، در دفاعیاتی تکراری از عملکرد ۶۲ ماهه خود از رسانه‌ها و صدا و سیما انتقاد کرد.
تعداد نظرات: ۶
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
اخوندی تو یک خائن هستی . لایق افتتاح مسکن مهر هم نبودی با رفتن تو این نحسی مسکن بر طرف میشه وتو هم رسوا میشی دانشجو عدم انتشار بی انصافی هست
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
سلام. انسان وقتی این حرکتها وحرفهای وقیحانه از یک فرد به اصطلاح مسئول را مشاهده می کند دلش یاد آن مردان مرد را می کند . کجایند آن مردان بی ادعا که خود را مانند رهبرشان خادم و خدمتگزار مردم می دانستند. البته در جامعه ما نیز از این مردان مرد و بی ادعا کم نیستند ولی زمانی که بی ارزشها مسئول می شوند ارزشمندها خانه نشین می گردند. این شخص شایسته محاکمه در دادگاه بخاطر بر باد دادن فرصتهای زیاد و تحمیل هزینه های گران به مردم می باشد. آقای روحانی خود نیز باید جواب خیلی از فرصت سوزی ها و گماردن افراد بی لیاقت ،ترسو ، از خود راضی و ذبون در مقابل بیگانگان را بدهد. گرچه خود نیز جزو همین دسته هاست . ار راست می گوید چرا برادر وی و برادر جهانگیری هنوز در حمایت ایشان است و کسی با ایشان کاری ندارد؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
خوشحال باش در حقیقت هیچ کار مثبتی انجام ندادی خوشحال باش ولی بدان این خوشحالی ناپایدار است و روز جزا نزدیک .
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
آقای عباس آخوندی پنج سال عهده‌دار وزارت راه و شهرسازی این کشور بود، اما مردم کارنامه او را به حساب انقلاب اسلامی ننویسند، مردم بدانند این جماعت هیچ نسبتی با امام و انقلاب و ولایت فقیه ندارند... مردم بدانند وقتی می‌گوئیم چوب لیبرالیسم باید از لای چرخ اقتصاد خارج شود تا به پیشرفت برسیم، منظورمان دقیقا این جماعت بی‌سواد و متوهمند که در خانه‌های هزاران متری لواسان زندگی می‌کنند، خودروهای میلیاردی سوار می‌شوند و مسکن مهر را مزخرف می‌دانند. اما این را هم بدانیم که این خسارت‌ها که می‌بینیم، حاصل آرای خود ماست.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
آقای آخوندی که الحمدلله از وزارت شهرسازی مرخص شدند، اما جهت استحضار دولت محترم و وزیر جدید، برخی فرمایشات حضرت امام درباره وظیفه دولت درباره مسکن مستضعفان را مرور می‌کنم:


در رژیم منفور پهلوی مسأله مسکن یکی از مصیبت بارترین مشکلات اجتماعی مردم ما بود... نظام اسلام چنین ظلم و تبعیضی را تحمل نخواهد کرد و این از حداقل حقوق هر فرد است که باید مسکن داشته باشد. مشکل زمین باید حل شود و همه بندگان محروم خدا باید از این موهبت الهی استفاده کنند... اینجانب حساب به شماره ۱۰۰ در تمام شعب بانک ملی افتتاح کرده و از همه کسانی که توانائی دارند، دعوت می کنم که برای کمک به خانه سازی برای محرومان به این حساب پول واریز کنند و در هر محل از بین افراد صلاح و مورد اعتماد، گروهی حداقل مرکب از سه نفر از مهندسان و کارشناسان شهرسازی و خانه سازی و یک نفر روحانی و یک نماینده دولت انتخاب شوند تا با صرفه جوئی و دقت کامل خانه های ارزان قیمتی بسازند و در اختیار محرومان قرار بدهند و در این طرح به هیچ وجه پولی در برابر خرید زمین پرداخت نشود/ بیستم دیماه پنجاه و هشت
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
توفیقش را نداشت که یک سقف برای یک انسان مستضعف بسازد. کار برای محرومان لیاقت می خواهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار