«شاد»؛ شبکه‌ای در تعارض با قانون اساسی / از کلاس‌های تلویزیونی بی‌کیفیت تا پیام‌رسانی که قانون را نقض کرده است
تراژدی عدالت آموزشی | ماجرای «شاد»_١
به نظر می‌رسد که وزارت آموزش و پرورش در ارائه پیام‌رسان «شاد» عجله و بی دقتی کم نداشته است وگرنه پیش از ارائه این پیام‌رسان باید چاره‌ای برای دانش‌آموزان خانواده‌های محروم و مناطق محروم اندیشیده می‌شد تا ارائه آن بدین شکل موجب تعارض با متن قانون اساسی نشود.
تعداد نظرات: ۷
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
سلام .به خدا عجب اوضاعی شده خدا به دادمان برسد.خدا کند این کرونایی لعنتی هر چه زودتر شرش را کم کند بر گردیم به حالت سابق .من دو بچه دبستانی دارم دو تا گوشی چه طور بخرم ؟
ناشناس
United States
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
سلام
دیگه برای آموزش الکترونیکی هر بچه ای باید حداقل یه لپ تاپ داشته باشه برای کاراش

البته من خودم نتونستم بخرم
یه گوشی دست دوم پیدا کردم واسش فعلا کار کنه
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
به نظر عاقلان آزموده آزمودن خطا نیست .علت اساسی در انتخاب وزیر است وقتی ریس جمهوری انتخاب میشود یکی از هواداران را مسئول میکند البته آموزش وپرورش همیشه در رنج است شما انتخاب مدیر مدرسه را ببینید از کسی که نتواند تومان شلوارش را بگیرد انتخاب میشود غرض در ما از مجلس است افراد لایق را انتخاب کنند .قانون هر نماینده شهر مدیران استان خودش از ستاد خودش تا بالا آیا این کاپیتولاسیون درون کشوری است مکر خمینی با چی خمینی شد گاپیلاتاسیون آمریکایی اکر نهادی باشد که از شخص اول تا مدیر اداره انتخاب کند به مردم برساند و مشارکت مردم باشد دیگر تموم خیانت از نماینده دزد تا ریس جمهور تا مدیر پست مثل حاج بابای ساده از زمانی شناختم حاج بلائی بر پیکر آموزش پرورش خراب کاری کرده اکر من رهبر بودم آتشش میزدم دیگر هیچ وقت این بلا نخواهد افتاد .منو انتخاب کنید یک ناراحتی نخورید دید دو قشر بر ایران خیانت کرده اند یک اخوت در تمام جوانب دوم سپاهی آخوند برود حوضه سپاهی برود جنگ مملکت توسط افراد با شعور رهبری شود حاج بابایی از زمانی که انتخاب شده ای اسدی بر سیستم خیانت تو بیشتر است چون در آینده بر فرزندان و مملکت خیانت کردی .اعدام ور ملا عام کمترین حقت است بخدا من انتخاب بشوم سیستمی راه اندازی میکنم که تا ابد فرزندان بدرخشند چون خدایم این عنایت را نهاده واز امام مهدی دریافت نمودم مسعود از اردبیل
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
تا مفت خور ها بر این مملکت حکومت می کنند از توجه به قانون و عدالت حرف نزنید! آقایان قوانین را خیلی بهتر و بیشتر از من و شما می‌دانند اما شکم های ورم کرده اجازه نمی دهد به پایین دست خودشان نگاه کنند! این عدالت است که من به عنوان یک معلم و یا یک دانش آموز چه پولدار و چه بی پول چندین میلیون هزینه کنم برای آموزش؟! این کار یعنی دست کردن در جیب خالی و یا پر مردم! چرا علما؛ فقها؛ دلواپسان دین نبوی در این مملکت لال شده اند؟! آیا از این نگرانند دولت روزی شان را قطع کند؟! خجالت بکشید! بترسید از روزیکه کار از کار گذشت!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
آقا شما رو ب خدا این سال تحصیلی مسخره رو تموم کنین آخه چی درس دادین که میخاین امتحان بگیرین این سال تحصیلی رو تموم کنین از کجا پول گوشی بیاریم ما کم بدبختی داریم ؟؟؟خدایا ما به کی شکایت کنیم......
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
شما راه حل دیگری دارید . اگر در شبکه معلمان و مدارس تحت نظر آموزش و پرورش نباشند . از کجا معلوم فردا هزار تا مشکل پیش بیاید . وقتی به واتساپ وصل هستید چطوری به شاد نمی توانید وصل شوید . وزیر گفت که از طریق تلویزیون آموزش را پیگیری کنند .اگر شبکه واحد نباشد . هر مدیری خودش وزیر میشود . از وزیر ممنونم . فقط زودتر سال تحصیلی را به پایان برسانند .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۴
آموزش شاد ومجازی جز افسردگی خانواده ها. ودانش آموزان کاری نکرده.
گره که باز نکرده هیچ گره تو زندگی ها رو بیشتر کرده.
همون رسانه ملی تلویزیون کافی بود ودر دسترس همه خانواده ها. لعنت به کبر وغرور به من من......
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار