ماجرای نهضت آزادی را در این کتاب بخوانید
کتاب «نهضت آزادی» اثر مجتبی سلطانی در موسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی منتشر شد
تعداد نظرات: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
با سلام و احترام.

اینجانب مجتبی سلطانی انتساب کتاب مزبور به خود را تکذیب می‌کنم، و خواهشمند است در اسرع وقت، این تکذیبیه را منتشر فرمائید. قبلاً نیز خبرگزاری کتاب (ایبنا) و خبرگزاری مهر و سایر رسانه ها این خبر را منتشر کرده اند،که تکذیب کردم:
https://mehrnews.com/xRS5H
https://etemadonline.com/content/418737
به ناشر هم تذکر داده‌ام و سایر اقدامات قانونی نیز در دست انجام است. اگر شابک کتاب منتشره را بررسی نمائید، ملاحظه می‌شود که متعلق به سال ۹۶ و دوره ۲ جلدی کتاب خط سازش (ویراست جدید) است، ولی ناشر برخلاف قانون، آن را بر کتاب تک‌جلدی مزبور و با نام جعلی و محتوای سانسور شده، قرار داده، که بدون اطلاع و اجازه بنده انتشار یافته است. لطفاً برای جلوگیری از تضییع حقوق اهل قلم، از نشر و تبلیغ این اقدام خلاف اخلاق و غیر قانونی ممانعت فرمائید.

در خبر مزبور به نقل از مقدمه کتاب، ذکر شده که اینجانب «به سبب مشغله فراوان، از تکمیل و تنظیم نهایی کار» بازماندم که صحت ندارد. بر خلاف ادعای مذکور، بنده در حال تکمیل نهایی کتاب دوجلدی خط سازش، بودم که در فروردین ۹۷، ناشر، رأساً قرارداد فیمابین را لغو کرد.

همچنین بر خلاف آنچه که از مقدمه در خبر، نقل شده، اینجانب برای نشر کتاب تک‌جلدی نهضت آزادی، هرگز هیچ «توافق مکتوب» یا غیر مکتوب با ناشر نداشته‌ام. بلکه، بارها ناشر را از این تخلف، منع کرده بودم. ناشر هیچ‌گونه مجوّزی برای دخل و تصرّف و تحریف کتاب بنده نداشته است. این کتاب سانسور شده و جعلی، متعلّق به بنده نیست.

اینجانب مسئولیت شرعی، قانونی، اعتقادی، سیاسی و علمی این کتاب مُثله شده و پُراشتباه و مجعول را بر عهده نمی‌گیرم، و از آن برائت می‌جویم. چون درج نام بنده، بدون اجازه و رضایت، بوده شرعاً و اخلاقاً راضی نیستم که این کتاب جعلی، تبلیغ و یا خرید و فروش شود. از مخاطبان محترم تقاضا دارم به احترام حقوق شهروندی و اعتراض به رفتار غیر اخلاقی و غیرقانونی ناشر، لطفاً از خرید و ترویج آن خودداری فرمایند.

با تشکر و احترام، مجتبی سلطانی نویسنده کتاب دوجلدی خط سازش.

*اطلاعات بیشتر در ذیل صفحه عرضه آنلاین کتاب:
https://shahreketabonline.com/Products/Details/298440
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار