خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی:

آژانس از سیاسی‌کاری بپرهیزد/ برجام یک نمونه بارز از حسن نیت ایران است

رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: ایران همواره با آژانس همکاری کرده است، در عین حال لازم است که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از سیاسی کاری بپرهیزد و استقلال، بی طرفی و حرفه‌ای بودن خود را حفظ کند.
در گفتگو با دانشجو بررسی شد

کاهش ۴۰ درصدی قیمت خودرو‌های لوکس با اجرای طرح مجلس/ ضرورت اصلاح سیاست تنظیم بازار داخلی +فیلم

کارشناس بازار و صنعت خودرو گفت: با توجه به اینکه بازار ایران به شدت تشنه است، اگر این طرح واردات خودرو اجرا شود، به شرط ثبات قیمت دلار برای خودرو‌های وارداتی لوکس، حداکثر ۴۰ درصد و برای خودرو‌های داخلی نیز تا ۲۰ درصد کاهش قیمت را می‌تواند رقم بزند.
سرلشکر صفوی:

آمریکایی‌ها مجبورند تسلیم قدرت ایران شوند/ روابط ایران با اعضای «شانگهای» امیدبخش است

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آمریکایی‌ها مجبور هستند به قدرت بزرگ ایران تن دهند و تسلیم شوند و به برجام بازگشت کنند، چرا که ایران از شرایط برتر در محیط ملی و منطقه‌ای برخوردار است.
حسین شهرستانی در گفتگو با دانشجو-۲:

رویکرد آموزش در حوزه‌ هنری در سال‌های اخیر انحصاری و بی‌حاصل بوده/ معاونت استان‌ها از نقاط امیدوار کننده/ وظیفه‌ی حوزه هنری رفتن به عمق هنر سنتی ایران و تبدیل آن به عرصه‌ی معاصر است

مدیر گروه حکمت هنر پژوهشکده حوزه هنری ضمن اشاره به لزوم بازخوانی کارنامه حوزه هنری اظهار داشت: مدیریت جدید حوزه هنری باید از این تجربه آموزش در دوره‌های قبل عبرت بگیرد و آموزش را در خدمت تولید قرار دهد.
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمال‌غرب:

چهار مقر گروهک‌های ضدانقلاب در شمال عراق منهدم شد

سردار ارجمندفر جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمال‌غرب کشور مستقر در آذربایجان غربی گفت: چهار مقر گروهک‌های ضد انقلاب در پاسخ به تحرکات این گروه‌ها در جدار مرزی کشورمان با شمال عراق با گلوله‌های هوشمند مورد اصابت قرار گرفته و منهدم شد.

۳۴۴ فوتی و ۱۷۳۹۷ ابتلای جدید کرونا در کشور

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت در طی شبانه روز گذشته ۱۷هزار و ۳۹۷ بیمار جدید کرونا در کشور شناسایی شدند و متاسفانه ۳۴۴ تن نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
در جلسه شورای عالی آموزش و پرورش

رئیسی: شورای عالی آموزش و پرورش از حاشیه خارج و وارد متن شود / مسائل مالی و معیشتی معلمان یک بار برای همیشه باید حل شود

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش شورای عالی آموزش و پرورش در بررسی کارشناسی مسائل مهم این حوزه و اتخاذ تصمیم برای حل مشکلات و ارتقای جایگاه تعلیم و تربیت در جامعه، تاکید کرد: اولین گام در شورای عالی باید آسیب شناسی خود این شورا بوده و نقاط قوت و ضعف آن مشخص شود.
عبدالملکی خبر داد

تبدیل وضعیت کارمندان غیررسمی در دستور کار وزارتخانه/ پلتفرم ملی برای ایجاد سالانه یک میلیون شغل در سال

وزیر کار، امکان ایجاد سالانه یک میلیون شغل را به طور کامل شدنی و عملیاتی دانست و در مورد قرارداد‌های موقت کار و سفید امضا، گفت: بیش از ۳۵ نوع ارتباط استخدامی داریم و معاونت روابط کار وزارتخانه موظف شده که ساماندهی لازم را انجام دهد.
وزیر علوم اعلام کرد

آغاز حضور در دانشگاه‌ها به‌ صورت تلفیقی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

وزیر علوم گفت: برنامه‌ریزی شده است با این حجم واکسیناسیونی که صورت می‌پذیرد، دانشگاه‌ها ابتدا به‌صورت تلفیقی مجازی و حضوری برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مرحله پروپوزال آغاز شود.

انتقاد قاضی‌القضات از کیفیت گزارش دستگاه‌های نظارتی و امنیتی درباره ویژگی‌های صلاحیتی افراد/ اژه‌ای: عدالت باید فراگیر باشد

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای گفت: اگر واقعاً بخواهیم تحول به معنای واقعی شکل بگیرد باید در کنار همت و تلاش مضاعف، ایده‌های نو، ابتکار و خلاقیت و استفاده از فناوری‌های نوین را مورد توجه قرار دهیم.
دانشجو گزارش می‌دهد؛

فیلم سازان دفاع مقدس؛ بدون پشتیبانی؛ وسط معرکه!

دیدن هنرمندانی که پس از خلق آثار خوب در حوزه دفاع مقدس ناگهان تولید فیلم در این ژانر را متوقف می‌کنند و به ساختن فیلم‌های اجتماعی و حتی طنز رو می‌آورند هم تایید کننده این بی مهری‌ها و مانع تراشی‌ها و عدم حمایت‌ها در روند ساخت فیلم‌های ارزشی است. فیلم‌هایی که کاملا به نهاد‌ها و ارگان های خاص و دولتی وابسته است و بخش خصوصی نمی‌تواند کاری بکند.
عمویی در گفتگو با دانشجو:

عضویت ایران در شانگهای هم به اعتبار بین المللی ایران کمک می‌کند و هم جایگاه این سازمان را ارتقا می‌دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: عضویت ایران در سازمان شانگ‌های یکی از مهمترین اقدامات مفید و خوب بین المللی دولت سیزدهم بود، زیرا این عضویت در سازمان شانگ‌های ارتباطات ایران با روسیه و چین که در مذاکرات هسته‌ای هم حضور دارند عمیق‌تر و راهبردی‌تر می‌کند.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی