چرا یک اصلاح طلب جوانتر نمی‌تواند شهردار تهران شود؟
گزینه‌های بازنشسته برای پایتخت

چرا یک اصلاح طلب جوانتر نمی‌تواند شهردار تهران شود؟

نکته جالب اینکه حتی منتخبین شورای پنجم تهران که از لیست امید به شورای شهر رفته اند نیز نقش اصلی برای انتخاب شهردار تهران ندارند و نهایتا باید از گزینه‌های پیشنهادی یکی را انتخاب کنند. در این صورت فرصت راه یابی یک اصلاح طلب جوانتر برای شهرداری تهران تقریبا نزدیک به محال خواهد بود.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۶

فائزه هاشمی: سهم‌خواهی چه اشکالی دارد؟

در حالی که دبیر کل و سخنگوی حزب کارگزاران در حال نهایی کردن طرح خود برای قبضه شهرداری تهران هستند، فائزه هاشمی عضو این حزب گفت اصلاح‌طلبان شورا نباید دچار اختلاف شوند.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۱

مرد هزار چهره دولت، شهردار تهران می‌شود؟

چگونه نجفی می‌تواند با مدرک تحصیلی علوم پایه،سال‌ها سابقه مدیریت در آموزش و پرورش را داشته و در عین حال قادر باشد گزینه اصلح برای سازمان برنامه و بودجه، وزارت علوم، سازمان میراث فرهنگی و شهردای باشد؟
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۹

اگر شورای رقابت نبود، قیمت خودرو چه می‎شد؟

در حالی مدیرعامل سایپا معتقد است، قیمت گذاری خودرو باید به بازار محول شود که رئیس شورای رقابت می گوید: مطمئناً اگر نظارت این شورا نبود وضعیت بازار خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان خیلی بدتر از الان می شد.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۷

اصلاحات دست به دامن شهرام جزایری شد

مدعیان اصلاحات، مفسد اقتصادی نام آشنای دوره اصلاحات را «برند اقتصاد ایران» و «صاحب نظر بخش‌های مختلف اقتصادی» نامیده و برای حل مشکلات اقتصادی کشور نسخه شهرام جزایری را توصیه می‌کنند!
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۹

وزیر نفت حرف از افزایش قیمت بنزین زد

زنگنه با بیان اینکه "اعتقادی به این ندارم که برداشتن سهمیه بندی تأثیری در افزایش مصرف بنزین داشته"، گفت: این دولت که در حال تمام شدن است اما دولت بعدی باید روی افزایش قیمت بنزین فکر کند.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۲

گاز صادراتی ایران «مُفت» شد

طبق اظهار نظرهای رسمی مسئولان در سالهای ۹۳ و ۹۶، قیمت گاز صادراتی ایران در طول دولت یازدهم بیش از ۶۰ درصد افت داشته است.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۱

روایت خوش‌چهره از «ناموس» دولت

یک اقتصاددان گفت: همانطور که در خدمت سربازی به افراد آموزش می دهند که اسلحه ناموس توست، باید "تولید ملی" برای دولت آینده حکم ناموس را پیداکند.
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰

طرح ضربتی وام ازدواج آغاز شد

طرح ضربتی وام ازدواج درحالی امروز آغاز شد که خوشبختانه این بار بانکی‌ها از عدم ابلاغ بخشنامه حرفی نزده و می‌گویند به هر متقاضی که در سایت ثبت نام کرده باشد، وام ازدواج داده می‌شود.
۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴

تعرفه‌ها و راهنمای تبلیغات در سایت خبرگزاری دانشجو (۱۳۹۶)

سایت اینترنتی خبرگزاری دانشجو (SNN.ir) با گسترش فعالیت‌ها و تقاضای روزافزون مخاطبان جهت ایجاد شبکه‌ای قابل اعتماد برای دریافت تحلیل‌های سریع و دقیق و نیز محلی برای انتشار اخبار محافل دانشگاهی، دانشجویی، غیردانشگاهی، سیاسی، فرهنگی و فضاهای عمومی کشور در سوم خرداد ۸۰ به صورت رسمی افتتاح شد.
گزیده اخبار