معضل بازگشت احزاب منحله به سیاست

معضل بازگشت احزاب منحله به سیاست

دولت در سایه جدیدترین ایده سیاسی فعالان فکری-سیاسی اصلاحات است؛ آنان عملیاتی‌سازی «دولت در سایه» را اقدامی نظارتی برای دولت دوازدهم و کادریابی برای دولت آینده از سوی احزاب اصلاحات می‌دانند.
۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۴
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۸
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۶
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴

چه کسانی مسئول جان مردم در زلزله هستند؟

جدی نگرفتن خطر زلزله در ایران و عدم وجود سیاست سختگیرانه برای پیشگیری از تبعات و تلفات آن باعث شده همچنان کشور از زلزله آسیب‌های غیرقابل جبرانی ببیند. اصطلاح ساختمان‌های نوساز فرسوده چندسالی است که باب شده است. ساختمان هایی که با مصالح بی کیفیت توسط پیمانکاران و سازندگان ساختمانی به بهره برداری می‌رسند و لی عمر مفید آن‌ها بسیار پایین‌تر از استانداردهای عرف در جهان است.
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۰
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۴
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۵

گفت و شنود/ نوه!

یکی از خبرنگاران روزنامه دولتی ایران خطاب به آنها توئیت کرده که« خجالت بکشید! زلزله که زمان احمدی‌نژاد نیومده، مدیریت بحران شما کجاست؟!»
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۹
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۳
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۶

«اعتدال» لازم نیست؛ «توقیفش» کنید

توقیف روزنامه کیهان به خاطر پوشش خبر تهدید انصارالله علیه آل سعود و امارات، علاوه بر واکنش‌هایی که در عالم سیاست به همراه داشت، فضای مجازی را نیز تحت تاثیر خود قرار داد.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۴
گروه موسیقی هیپ‌هاپ دیتاکس:

حسین(ع) را در آمریکا فریاد می‌زنیم

پیاده‌روی اربعین دیگر به یک میعادگاه بزرگ جهانی تبدیل شده است. اگرچه رسانه‌های غربی به شکلی کاملا هماهنگ شده، پوشش رسانه‌ای‌ این اجتماع بزرگ را بایکوت کرده‌اند، اما هستند مسافرانی که از ینگه دنیا برای حضور در این پیاده‌روی ابراز علاقه می‌کنند.