۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۱

آسیب‌های ۴ سالگی

نوع رویکرد به ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ است که می‌تواند این مناسبات را نوآرایی کند و طرفین تصور می‌کنند هنوز برای رسیدن به این مساله وقت هست.
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۴
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴

ارزش میلیونی یک هدیه ۸۰ گرمی

در مراسم تودیع رئیس پیشین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از طرف اسحاق جهانگیری - معاون اول رئیس جمهوری؛ به زهرا احمدی پور یک تابلو پارچه «زربفت» هدیه داده شد. هدیه‌ای که رضا رشیدپور -مجری این مراسم نیز با جمله «هدیه‌ای با ارزش» توصیف کرد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۲

هیس! دفاع بد از «حمید صفت» ممنوع

از تمام چهره‌ها و سلبریتی‌ها انتظار می‌رود با پست‌ها و رفتارهای احساسی‌شان در فضای مجازی کاری نکنند که اگر راهی برای بخشش خواننده جوان وجود دارد، بسته شود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۸

پیچ و خم فرایند استیضاح یک رئیس‌جمهور در آمریکا

طی هفته‌های اخیر مساله استیضاح دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا بیش از پیش مطرح شده و در تاریخ ۱۲ ژوئیه یک قانونگذار دموکرات آمریکایی تبدیل به اولین کسی شد که رسما طرح استیضاح ترامپ را به جریان انداخت. با وجود آنکه برای عملی شدن این استیضاح باید فرایندی طولانی طی شود، اما بسیار محتمل است که او تبدیل به پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا شود که درگیر مناقشه استیضاح می‌شود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۶
گفت‌وگویی با مادر شهید حججی

کاش فیلم محسنم را بسازند/ می‌خواهم یک دل سیر گریه کنم

بدون شک نیازی نیست که محسن حججی را معرفی کنیم. دیگر همه ایرانیان این شهید بی‌سر را می‌شناسند. وقتی پا به دیار این شهید (نجف‌آباد) می‌گذارید احساس استواری و صلابتش را بیشتر احساس می‌کنید. تمام شهر پر است از بنرها و عکس‌های شهید حججی. هر شب مسیر مرکز شهر تا خانه پدری‌اش را پیاده طی می‌کنم.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۸
نگاهی به نظرات سیاسی متناقض زیباکلام؛

آن رویِ کلام استاد

زیباکلام در گفتگویی با حسین دهباشی می‌گوید نمایندگان منتسب به لیست امید "بی عرضه" هستند و علت حمایتش از لاریجانی برای تصدی کرسی ریاست مجلس دهم را همین "بی عرضگی" اعلام اضافه می‌کند که از همان اول می‌دانست که اعضای فهرست امید حتی "عرضه" گرفتن کمیسیون‌های مجلس را هم نداشتند.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۲
یادداشت/ حسین شریعتمداری

مگر کابینه دوازدهم انتخاب خودتان نیست؟!

اعتراض اصلاح‌طلبان به ترکیب کابینه‌ای که خود از اعضای اصلی آن هستند غیرقابل قبول تلقی می‌شود و قبل از آن که واقعی باشد، مصنوعی به نظر می‌رسد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۶
نوبخت خبر داد

برنامه‌ریزی جدید دولت برای انسجام تیم اقتصادی

رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه برای تحقق اهداف برنامه ششم توسعه به تیم اقتصادی هماهنگ، منسجم و همفکر نیاز داریم، از برنامه ریزی جدید دولت برای تقویت انسجام این تیم خبر داد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۹
گزیده اخبار
برگزیده ها