دانش و فناوری - فناوری ایرانی
فناوری ایرانی
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
۳ دانش‌بنیان به حوزه تولید تابلو‌های VMS و ترافیکی و سامانه‌های هوشمند اعلام نام ایستگاه‌ها ورود کردند تا فناوری‌های کاربردی آن را بومی‌سازی کنند.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
اعتماد به توان کشور؛
دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری گفت: به توان دانشی فناوران کشور اعتماد کنید، آن‌ها می‌توانند تک تک دارو‌های مورد نیاز نظام بهداشت و درمان کشور را یک ساله تولید کنند.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
در یک فراخوان؛
فراخوان جذب ایده در حوزه چسب، رنگ و رزین منتشر شد تا از خلاقیت و نوآوری فناوران در این زمینه بهره برده شود.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
از سوی ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‎بنیان؛
صادرات محصولات خلاق با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق گسترش می‌یابد.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
با همت محققان؛
ده‌ها شرکت دانش‌بنیان، خلاق و فناور توانمندی خود را برای مقابله با آلودگی هوا به کار بردند تا محصولات فناورانه آن‌ها هوای سالم‌تری را به شهر‌ها هدیه دهند.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶
با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و همکاری شرکت‌های فناور، با هدف معرفی توانمندی‌های فناوری نانو ایران و جهان در صنعت پوشش‌دهی سطح دوره صنعتی کاربرد‌های فناوری نانو در «صنعت پوشش‌دهی سطح» برگزار می‌شود.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
با هدف حمایت از کارآفرینان؛
مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: در قالب برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان بین‌المللی تاکنون یک هزار و ۵۶۰ نفر ازنخبگان ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا به ایران بازگشته‌اند.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
شهبازی:
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس برای حمایت از زیست‌بوم صنایع نرم و خلاق کشور اشتیاق دارند و کمیسیون برنامه و بودجه در این زمینه از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار است.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
آخر هفته با اخبار فناوری |
برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی‌های روز با ما همراه باشید.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
قابل توجه علاقه‌مندان؛
شتابدهنده بهرنگ با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو فراخوان پذیرش طرح و استارت‌آپ در حوزه «چسب، رنگ و رزین» را منتشر کرد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
در نشستی مشترک؛
نشست مشترک مسئولان حوزه آموزش و پژوهش علوم پزشکی کشور با معاونت علمی و فناوری برگزار و ظرفیت‌های هرکدام به دیگری معرفی شد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
ملکی‌فر خبر داد
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از حمایت این صندوق از شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در چهار پاویون نمایشگاه اختصاصی ایران در کابل خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار