دانش و فناوری - فناوری ایرانی
فناوری ایرانی
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
دهمین دوره؛
آزمون مرحله اول دهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۶ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ با حضور ۱۷۴۱۲ دانش‌آموز داوطلب برگزار خواهد شد.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
با تلاش صنعتگران ایرانی؛
گروهی از صنعتگران داخلی؛ به‌منظور رفع نیاز صنعت در بازار داخلی، اقدام به ساخت قطعات فولادی و چدنی از ۱ کیلوگرم تا ۲۰ تن کرده‌اند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
با هدف تبدیل تهدیدها به فرصت؛
یکی از برنامه‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسعه فناوری شورورزی در کشور و استان‌های درگیر با معضل ریزگرد است.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
با هدف هدایت سیل‌آب‌ها؛
آب های زیر زمینی با استفاده از روش های پخش سیلاب و سدهای زیرزمینی توسعه می یابد .
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
طیبی:
رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به لزوم توجه به پول دیجیتال گفت: رشد تعداد کاربران اینترنت در کشور نشانگر ظرفیت بالای بستر فناوری اطلاعات در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
با حمایت معاونت علمی و فناوری؛
برای دومین بار پژوهشگران حوزه تحقیقات پیش بالینی همزمان با «سمپوزیوم کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش‌بالینی» گرد هم جمع می‎‌شوند، اما اینبار تجربه‌های برگزاری نخستین دوره این سمپوزیوم به همراه برگزارکنندگان این رویداد است.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
با هدف گسترش طب سنتی در کشور؛
تعداد مجوز‌های تولید دارو‌های گیاهی و فرآورده‌های طبیعی و صادر شده از سوی سازمان غذا و دارو از سال ۱۳۷۷ تا سال گذشته با رشد چشمگیری ۱۰۰ برابری مواجه شد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
در راستای همکاری بیشتر؛
ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پنجمین سمپوزیوم «ژنتیک و سلول‌های بنیادی با رویکرد ژن درمانی» را برگزار می‌کند تا با تعامل فعالان این حوزه شاهد ارتقای بیشتر آن در کشور باشیم.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
عمرانی خبر داد
رئیس کارگروه اجرایی جایزه مصطفی (ص) از برگزاری اختتامیه این جایزه در بیستم آبان ماه امسال خبر داد و گفت: با توجه به درخواست هندوستان نشست استپ ۲۰۲۰ در آن کشور برپا می‌شود.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
به همت بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص)؛
دبیر مسابقه دانش‌آموزی نور جزئیات اختتامیه سومین دوره این رقابت را شرح داد و گفت: روز اختتامیه از ۱۰۰ تیم دانش‌آموزی تولید کننده فیلم‌های علمی یک دقیقه‌ای تقدیر می‌شود.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
عمرانی در نشست خبری مطرح کرد
رییس کارگروه اجرایی جایزه مصطفی (ص) با تشریح فعالیت‌های این بنیاد در سال گذشته بیان کرد: موزه هنر مصطفی (ص) در پارک فناوری پردیس، مباحث علم و فناوری را با زبان هنر در میان می‌گذارد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
مرفوعی:
مدیرکل دفتر تامین مالی و سرمایه‌گذاری معاونت توسعه ریاست جمهوری از توسعه همکاری‌ها بین معاونت علمی و فناوری و سازمان اوقاف و امور خیریه با هدف افزایش نفوذ فناوری در ظرفیت‌های موقوفه کشور خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار