دانش و فناوری - فناوری ایرانی
فناوری ایرانی
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۳
معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران گفت: با بررسی ماهواره سنجشی دیگر کشور‌ها به دنبال این هستیم که در آینده اپراتور‌ها با استفاده از پتانسیل شرکت‌های بومی بتوانند از ماهواره‌های سنجشی ساخت ایران بهره ببرند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
ظهور:
در رویداد اعطای جایزه مصطفی (ص)، رئیس کارگروه علمی این رویداد بزرگ، نتیجه ارزیابی‌ها و داوری آثار دریافتی خود را اعلام کرد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
صفاری نیا:
دبیر شورای سیاست گذاری جایزه مصطفی(ص) گفت: جایزه مصطفی(ص) ماموریت دارد تا دانشمندان جهان اسلام را ضمن معرفی با یکدیگر متحد کند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
ستاری:
رئیس شورای سیاست گذاری جایزه مصطفی (ص) گفت: راهکار اصلی ارتقا و خیزش دوباره جهان اسلام، بهره‌مندی از سرمایه‌های خلاق و مناسب جوانان است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
سجادی نیری:
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز گفت: در حال حاضر بیش از ۳۰ تا ۴۰ درصد از فعالان شرکت‌های دانش‌بنیان، فارغ‌التحصیل رشته‌های علوم انسانی و فرهنگ و هنر هستند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
با تلاش یک تولید کننده داخلی؛
یک شرکت ایرانی با تولید کیسه‌های نانویی زیست تخریب‌پذیر توانسته ماهانه ۲٫۵ میلیون محصول خود را به کشور‌های دیگر صادر کند.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
با حمایت معاونت علمی؛
معاونت علمی و فناوری به دنبال توسعه کشت گیاهان عاری از بیماری به کمک روش‌های نوین در کشور، سیزدهمین دوره آموزشی و تخصصی «کشت بافت گیاهی» را برگزار می‌کند.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
ستاری:
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، گفت: نوآوری را نمی‌توان قیمت‌گذاری کرد، چرا که هیچ انتهایی ندارد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
رئیس موزه ملی علوم و فناوری گفت: ترویج علم یکی از مهمترین مسائل جامعه است به طوری که اصلی‌ترین پایه‌های توسعه پایدار کشور را تشکیل می‌دهد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
به متراژ ۶ هزارمترمربع؛
رئیس دانشگاه آزاد گفت: سرای نوآوری واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد با همکاری معاونت علمی و فناوری به متراژ ۶ هزار مترمربع راه‌اندازی شد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
سهراب‌پور تاکید کرد
دبیر ششمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری (STEP) در کشور‌های اسلامی گفت: ششمین نشست استپ به تعیین مسایل کلان جهان اسلام در حوزه علم و فناوری می‌پردازد و فرصت رفع چالش‌های بیشتری را فراهم می‌کند.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
عاملی:
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در افتتاحیه سومین هفته جایزه مصطفی (ص) گفت: جایزه مصطفی (ص) به اثری نوآورانه در مرز‌های دانش تعلق می‌گیرد که زمینه‌ساز بهبود زندگی بشریت باشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار