سیاسی -
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰
رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت ۹۷، با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده به پایان رسید.
۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱
بروجردی در گفتگو با «دانشجو»:
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: این اجتماع بزرگ پیام کوبنده ای برای آمریکا داشت که ایران آمادگی مقابله با هر دشمنی که علیه او اقدام کند را دارد.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در همایش ده‌ها هزارنفری «خدمت بسیجیان» در ورزشگاه آزادی حضور یافتند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
رئیس بسیج جامعه زنان خبر داد؛
300 هزار زن بسیجی در قالب گردان‌های الزهرا و کوثر به صورت سازمان‌یافته و گروه جهادی خواهران و نخبه‌های بسیجی و همچنین خانواده‌ها و همسران شهدای مدافع حرم در این اجتماع حاضر می‌شوند.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
همزمان با اجتماع سراسری بسیجیان شرکت کننده در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد(ص) 2، تجمع 36 هزار نفری بسیجیان استان خراسان رضوی پنجشنبه 12 مهرماه برگزار می­‌شود.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
سردار غیب پرور در نشست خبری:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هشت هزار گروه جهادی در رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله ۲ به اجرای ۱۹۷۳ پروژه عمرانی پرداختند، گفت: ۶۰ درصد اعتبارات مورد نیاز این پروژه‌ها توسط خیرین تامین شد.
۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
سردار سپهر مطرح کرد
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در مرحله اول رزمایش اقتدار عاشورایی، بسیج یک رکورد تاریخی را ثبت کرد که آن‌هم حضور ۸ هزار گروه جهادی و ۱۶۰ هزار نفر از بسیج سازندگی در عرصه‌های مختلف بود.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
با حضور باشکوه بسیجیان گردان های بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیح زرند همزمان با سراسرکشور رزمایش اقتدارعاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (2) در منطقه عمومی ریحانشهر این شهرستان برگزار گردید.
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
فرمانده سپاه خوزستان:
سردار شاهوارپور گفت: رزمایش سراسری اقتدار عاشورایان بسیج سپاهیان محمد رسول الله در مقابل یاوه گویی های آمریکا، اسرائیل و ضد انقلاب، این پیام را دارد که بسیجیان برای دفاع از کشور و انقلاب در صحنه هستند
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
در سراسر استان
رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ در سراسر استان کرمان آغاز شد و اعضای گردان‌ها بصورت ستون کشی در خیابان‌های شهر با حضور خود اقتدار بسیج را نمایان کردند.
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
مسئول بسیج سازندگی استان البرز
ترکاشوند گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، دربردارنده این پیام است که نیروهای حاضر در رزمایش تا آخرین قطره خون خود برای دفاع از مرزهای کشور و نیز عمران، آبادانی و سربلندی ملت ایران تلاش خواهند کرد.
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص ) 2 در سراسر استان از لحظات قبل آغاز شد و اعضای گردان ها بصورت ستون کشی در خیابان های شهر با حضور خود اقتدار بسیج را نمایان کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار