سیاسی - سیاست خارجی
سیاست خارجی
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۲
وزارت امور خارجه به مناسبت یوم الارض، روز سرزمین فلسطین (۳۰ مارس) بیانیه‌ای منتشر کرد.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
وزیر خارجه ایران طی یادداشتی در یک روزنامه روسی نوشت: وقت آن فرا رسیده که جامعه جهانی نقش واقعی خود را ایفاء کرده و آمریکا به تحریم های بی شرمانه، غیر قانونی و ظالمانه خود که جنایت علیه بشریت است، پایان دهد.‌
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
سخنگوی وزارت خارجه درباره فعالیت‌های مدیران ارشد این وزارتخانه در شرایط کرونایی گفت: آنها از طریق جلسات حضوری و ویدئو کنفرانس به وظایف خود عمل می‌کنند.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
در حالی که همه کشور‌های جهان درگیر بحران ویروس کرونا هستند، آمریکا با ادامه و وضع تحریم‌های ظالمانه، جان مردم ایران را هدف گرفته است.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: در حوزه‌های مختلفی که ایران در آن مولفه‌های قدرت را به دست آورده است می‌تواند به طرف غربی هزینه وارد کند و به این ترتیب نتایج بهتری در موضوعاتی نظیر اینستکس کسب کند.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
وزیر خارجه تاکید کرد اگر همه گیری جهانی کرونا هم نتواند سودازدگی در سیاست و یکجانبه گرایی غیر مسئولانه را متوقف کند؛ جهان و ارزش‌های اخلاقی شکست دوباره خواهدخورد.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰
گزارش|
شاید بتوان سال گذشته خورشیدی را یکی از اثرگذارترین سال‌هایی دانست که جمهوری اسلامی ایران در طول حیات خود، پشت سر گذاشته است.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
امانی در گفتگو با دانشجو مطح کرد؛
حافظ منافع سابق ایران در قاهره گفت: خانومی که هیچ معروفیتی نداشت در روز مراسم به اصرار از من خواست تا در کنار پرچم ایران با او عکس بگیریم، من قبول کردم اما ...
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۵
سید حسن نصرالله:
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: جنگ علیه «کرونا» ممکن است طولانی باشد و و نمی‌دانیم که تا چه زمانی ممکن است ادامه یابد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
ناگفته‌های فضائلی از مصاحبه با سیدحسن نصرالله؛
معاون دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری درباره مصاحبه با سید حسن نصرالله گفت: اصولا وقتی اسم دبیرکل حزب الله لبنان را می‌شنویم شخصیتی قاطع در مقابل صهیونیست‌ها پیش چشممان ظاهر می‌شود این در حالی است که شخصیت او در برخورد با ما بسیارمتواضعانه بود.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۸
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل تصریح کرد:‏ صد‌ها تن از اتباع ‎بحرین در ‎مشهد مقدس در انتظار بازگشتند و حدود ٨٠ تن اکنون در ‎عمان سرگردانند، اما حکومت بحرین حاضر به پذیرش اتباع خود نیست. ‎
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰
پس از جانسون؛
پس از نخست وزیر انگلیس، حالا وزیر بهداشت این کشور نیز که چندی پیش با «جانسون» در ارتباط بوده است، به کرونا مبتلا شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار