سیاسی - سیاست خارجی
سیاست خارجی
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰
در جریان دور هشتم گفتگو‌های وین؛
مذاکره‌کننده ارشد ایران با «انریکه مورا» هماهگ‌کننده مذاکرات وین، دیدار و گفتگو کرد.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰
به طور جداگانه برگزار شد؛
نشست‌های مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران با هماهنگ‌کننده مذاکرات وین و مذاکره‌کننده ارشد روسیه در هتل کوبورگ برگزار شد.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
وزارت امورخارجه کشورمان طی بیانیه‌ای ضمن منفک نمودن جمهوری اسلامی ایران از اصل و مفاد قطعنامه صادر شده در خصوص هلوکاست در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، این اقدام را سوء استفاده رژیم صهیونیستی از ساز و کار‌های بین المللی برای سرپوش گذاشتن بر جنایات خود دانسته و آن را کاملا مردود اعلام‌نمود.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۹
وزرای خارجه ایران و روسیه ضمن رایزنی درباره مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه، بر ضرورت نهایی کردن نقشه راه روابط دو کشور تأکید کردند.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه) حادثه تروریستی در لاهور که موجب کشته و زخمی شدن شهروندان پاکستانی شد را محکوم کرد.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸
در جریان ادامه مذاکرات؛
مذاکره‌کننده ارشد ایران با هماهنگ کننده گفتگو‌ها در وین دیدار و گفتگو کرد.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴
طی مصاحبه‌ای اختصاصی با «شینهوا»؛
سخنگوی وزارت خارجه ایران در گفتگویی ویژه با رسانه چینی ضمن تاکید بر روابط تاریخی و عمیق بین دو طرف اعلام کرد که اکنون سطح جدیدی از همکاری‌ها پیش روی تهران و پکن قرار گرفته است.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
امیرعبداللهیان:
وزیر امور خارجه، سفر رییس جمهوری ایران به مسکو را بیانگر اهمیت روابط دو کشور دانست و تصریح کرد: روابط ممتاز ایران و روسیه در مسیر مناسبات راهبردی است.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
با انتشار گزارشی انجام شد؛
نشریه "فایننشیال تایمز" در گزارشی سفر رئیس جمهور کشورمان به روسیه را تحلیل و ارزیابی کرد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۶
سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل با اشاره به جنایات وحشیانه سران رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطین تاکید کرد: شورای امنیت سازمان ملل باید رژیم اسرائیل را مجبور به پایان دادن به اشغال فلسطین و دیگر اراضی عربی کند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵
مذاکره کنندگان ارشد جمهوری اسلامی ایران، روسیه و چین در نشستی سه جانبه در وین در حال گفتگو هستند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
امیرعبداللهیان: تلاش برای بی اثر کردن تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران و روسیه در دستورکار استوزیر امور خارجه با بیان این‌که موضوعات متنوع راهبردی در روابط ایران و روسیه وجود دارد، اعلام کرد: توسعه همکاری‌های تجاری، گسترش همکاری‌های بلندمدت و رفع برخی از موانع و تلاش برای بی اثر کردن تحریم‌های بین‌المللی، به طور جدی در دستورکار قرار گرفته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار