سیاسی - سیاست خارجی
سیاست خارجی
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
غریب آبادی گفت: از زمانی که آژانس اعلام کرد سؤالاتی درباره یک مکان خاص دارد، دسترسی لازم از سوی ایران فراهم شد و هرگونه تلاش برای ارزیابی زودهنگام و خام در این باره در راستای مقاصد سیاسی است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به قزاقستان سفر کرده است عصر دوشنبه در دانشگاه اوراسیا شهر نورسلطان ( آستانه ) حضور یافت.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
دولت آرژانتین از دولت آذربایجان درخواست کرده تا "ولایتی" وزیر امور خارجه دولت هاشمی را به اتهام نقش داشتن در حادثه آمیا در سال ۱۹۹۴، دستگیر و تحویل دهد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
وزیر خارجه کشورمان عصر امروز با جمعی از بانوان هندی گفتگو کردند.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
مجری طرح بتن ریزی نیروگاه شماره دو بوشهر در خصوص جزییات اقدامات صورت گرفته در نیروگاه بوشهر و رسیدن آن به مرحله بتن ریزی نکته حائز اهمیت این اقدامات را استفاده 90 درصدی از شرکت های ایرانی دانست.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
صفایی بوشهری در مراسم بتن ریزی نیروگاه شماره ۲ بوشهر:
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ضمن اشاره به بدعهدی آمریکا و اروپا در قبال برجام اقدام جمهوری اسلامی در از سرگیری فعالیت های هسته ای از جمله آغاز بتن ریزی نیروگاه شماره دو بوشهر را اقدامی انقلابی دانست.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
صالحی در مراسم بتن ریزی نیروگاه دو انرژی اتمی بوشهر:
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به کمک های روسیه در احداث نیروگاه های اتمی در کشور گفت: کشور روسیه در دو برهه تاریخی در خاطر و ذهن ما ثبت شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
موسوی با تاکید بر اینکه اروپا نمی‌توانند از مکانیزم اسنپ بک استفاده کنند، گفت: اگر بخواهند این کار را انجام دهند، طیف وسیعی از انتخاب‌ها پیش روی ما است که بسته به شرایط تصمیم خواهیم گرفت کدام یک از این انتخاب‌ها را بررسی و اقدام کنیم.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
فیلمی درباره بازرس آژانس انرژی اتمی و کیف مشکوکش منتشر شده است.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان تاکید کرد: قهرمانی مقتدرانه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران درجام بین قاره‌ای را به همه ایرانیان به ویژه به جوانان افتخارآفرین این تیم صمیمانه تبریک وشادباش عرض می‌کنم.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان روز شنبه در کنفرانس بین‌المللی «منع اشاعه تسلیحات هسته‌ای و خلع سلاح» در مسکو، علل کاهش تعهدات هسته‌ای ایران ذیل برجام را تشریح کرد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰
وزیر امور خارجه کشورمان تأکید کرد که در راستای سیاست خارجی ایران مبنی بر اولویت همیشگی همسایگان، همکاری‌های منطقه‌ای همواره یک اولویت خواهد بود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار