سیاسی - سیاست خارجی
سیاست خارجی
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
وزیر امور خارجه کشورمان پنجشنبه به وقت محلی ضمن بازدید از پالایشگاه "رویای آرمانی بولیوار" روحیه استقلال طلبی آمریکای لاتین و به ویژه نیکاراگوئه را تحسین کرد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰
وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با همتای نیکاراگوئه‌ای خود تصریح کرد همکاری‌های تجاری و اقتصادی یکی از موضوعات اولویت دار دو کشور است که باید بطور جدی مورد توجه قرار گیرد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
ایروانی:
نماینده ایران در سازمان ملل در نامه ای به دبیرکل و رئیس دوره‌ای شورای امنیت اعلام کرد: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی مسئول حمله تروریستی در اصفهان است.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
رئیس دستگاه قضا و مسئولان عالی قوه قضاییه با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان‌های ایشان و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲
وزیران خارجه ایران و نیکاراگوئه یادداشت تفاهم مکانسیم همکاری و مشورت‌های سیاسی امضا کردند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱
امیرعبداللهیان موریتانی را به مقصد نیکاراگوئه ترک کرد
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۸
وزیر امور خارجه کشورمان در راس هیات بلندپایه سیاسی تهران را به مقصد موریتانی ترک کرد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۱
در گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان و همتای ایرلندی تاکید شد؛
وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به تماس تلفنی وزیر امور خارجه ایرلند از آمادگی ایران برای برگزاری دور جدید رایزنی‌های سیاسی میان دو کشور خبر داد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵
کاردار اوکراین در کشورمان در پی انتشار موضع عجیب و مغرضانه مشاور دفتر ریاست جمهوری این کشور درباره اقدام تروریستی در اصفهان به وزارت امور خارجه ایران احضار شد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گزافه گویی شولتز با بیان اینکه صدراعظم آلمان در سمت اشتباه تاریخ ایستاده، به برآمدن افراطی گری و جاه طلبی در آلمان اشاره کرد که چیزی جز ترویج خشونت و نفرت پراکنی نیست.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶
در دیدار با ۴ نماینده تحریم شده توسط اتحادیه اروپا؛
وزیر امور خارجه در دیدار با ۴ نفر از نمایندگان مجلس که توسط اتحادیه اروپا تحریم شده‌اند، گفت: اروپایی‌ها با این اقدام خود نشان دادند که درک درستی از فضای داخلی ایران ندارند.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به کشف گور‌های دسته جمعی کودکان بومیان کانادا گفت: این جنایت‌ها علیه بشریت، هیچگاه از دید عدالت طلبان راستین پنهان نخواهد ماند و دولت کانادا باید پاسخگوی روزگار تاریک گذشته خود باشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار