سیاست خارجی
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
صالحی در جمع خبرنگاران:
رئیس سازمان انرژی اتمی در جمع خبرنگاران تصریح کرد که تصمیم‌گیرنده درباره خروج ایران از برجام یا باقی ماندن در آن، بر عهده هیات نظارت بر برجام است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
اخوان‌فر در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
یک کارشناس حقوق بین المل گفت: از مسئولان جمهوری اسلامی انتظار می‌رود این موضوع را در مجامع عمومی سازمان ملل در روابط بین المللی و در کنوانسیون‌های حقوقی پیگیری کنند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
مناظره چهل سالگی انقلاب؛
صادق خرازی سفیر اسبق ایران در سازمان ملل متحد و محمدحسین صفار هرندی در برنامه «نگاه یک» در مناظره ای به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجاه انقلاب، به طرح مباحثی پرداختند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۱
گزارش|
دولتمردان بویژه تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای پس از سه سالِ تقریبا هیچ! بهتر است به جای کنایه‌های توئیتری و فانتزی بدون اصلاح مسیر زیان بار برجام تا فرصت جبران باقی است، به صورت واقعی جبران کنند و خسارت برجام را با FATF ادامه ندهند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۶
سخنگوی وزارت خارجه هرگونه ارتباط تبعه افغان - آلمانی دستگیر شده با ایران را رد کرد و گفت: از شنیدن این خبر در بحبوحه اتهام زنی‌های امنیتی ناروا تعجب نمی‌کنیم.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه انفجار خودروی بمب گذاری شده در برابر دانشکده پلیس کلمبیا را محکوم کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲
محمدجواد ظریف پس از سفری ۵ روزه به عراق به تهران بازگشت.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
ظریف:
وزیر خارجه با تاکید بر اینکه پامپئو هیچ حقی ندارد در مسائل تهران و بغداد دخالت کند، گفت: ایران و عراق قبل از ایجاد دولت آمریکا، رابطه داشتند و رابطه ما تصنعی نیست.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
شیخ‌الاسلام در گفتگو با «دانشجو»:
مشاوره سابق وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکایی‌ها در همه جای منطقه و در همه ابعاد اخلاقی، راهبردی، مکتبی، استراتژی و سیاسی باخته‌اند
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۸
نماینده ایران در آژانس بین آلمللی انرژی اتمی گفت: نتایج عملی به موقع و محتوایی از اجرایی برجام، حداقل چیزی است که ایران در ازای عملکرد خود انتظار دارد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۱
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نسبت به خوش‌بینی دستگاه دیپلماسی به اروپایی‌ها در راستای عمل به تعهدات برجامی انتقاد کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۴
معاون وزیر امور خارجه ایران طی پیامی در توئیتر درباره سومین سالگرد اجرای توافق برجام نوشت که توافق هسته‌ای نشان داد که آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار