سیاسی - سیاست خارجی
سیاست خارجی
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۸
وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توییتر به گشت‌زنی بمب‌افکن‌های B-۵۲ آمریکا در منطقه خلیج فارس واکنش نشان داد.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
سخنگوی وزارت خارجه گفت: ایران اصرار دارد سازمان ملل برای انتقال حق عضویت کشورمان از طریق «بانک واسطه» آمریکایی استفاده نکرده و یا این سازمان امنیت مسیر انتقال را تضمین کند.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
قنادباشی در گفتگو با دانشجو:
یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: وزیر خارجه آمریکا سعی می کند در روزهای پایانی، اسم انصارالله یمن را در لیست گروه های تروریستی ببرد، چون ...
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره شایعه آزادی کشتی کره‌ای با بیان اینکه مواضع و تصمیم‌های قوه قضاییه از طریق سخنگوی این قوه اعلام می‌شود، گفت: پرونده کشتی کره‌ای در مرحله دادرسی بوده و هرگونه تحول در مورد این موضوع موکول به نظر مقام قضایی است.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۶
سخنگوی وزارت امور خارجه:
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه از صدور یک یادداشت رسمی هشدار آمیز و ارائه آن از طریق سفارت سوئیس به آمریکا خبر داد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴
سازمان انرژی اتمی در بیانیه‌ای در پاسخ به تروئیکای اروپایی اعلام کرد: این سازمان هنوز اطلاعات پرسشنامه طراحی کارخانه اورانیوم فلزی را به آژانس ارائه نکرده و پس از انجام تمهیدات لازم و در زمان مقتضی و مهلت تعیین شده در قانون این اقدام انجام می‌شود.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران تحریم وزیر خارجه سوریه توسط اتحادیه اروپا را غیرسازنده و غیرمعقول خواند.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
عمادی در گفتگو با دانشجو:
یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: برگزاری نشست شورای همکاری خلیج فارس براساس یک شرایط خاص آن هم پایان یافتن دولت ترامپ بروز پیدا کرده چون عربستان در آستانه اتمام دولت ترامپ سعی می کند چالش های خود در عرصه سیاست خارجی را تا حدی مهار کرده و حتی کاهش دهد.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
وزیر خارجه ایران در پیامی در توییتر نوشت که زمین بدون ترامپ بهتر خواهد بود.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: بازگشت آمریکا به برجام بدون رفع تحریم‌ها موجب باج‌خواهی است.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
پرونده ویژه دیپلماسی فرهنگی|۳
سفیراسبق ایران در لبنان از جمله اقدامات بسیار خوب فرهنگی ایران در لبنان را تاسیس مراکز علمی ودانشگاهی در این کشور دانست و گفت: برای شناخته شدن ایران علمی وفرهنگی وساخته شدن نیروی انسانی بر اساس ارزش‌های ناب الهی وایران فرهنگی هست که درطول قرون متمادی این اقدام بسیار مهم و ضروری بود.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹
خطیب‌زاده:
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تروریستی خواندن جنبش انصارالله یمن توسط آمریکا تاکید کرد: این تصمیم راه‌حل صلح‌آمیز و وصول کمک‌های انسانی را تحت تاثیر قرار داده و ماموریت مصالحه جویانه سازمان ملل را نیز مسدود می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار