سیاست خارجی
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۵
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پس از حضوری سه روزه در آلمان برای شرکت در پنجاه و پنجمین کنفرانس امنیتی مونیخ و رایزنی با برخی مقامات شرکت کننده، به تهران بازگشت.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۶
وزیر امور خارجه:
وزیر امور خارجه ایران گفت: شنا کردن علیه موج عظیم یکجانبه گرایی نظامی آمریکا، نیاز به سرمایه گذاری، خطر کردن، شجاعت و جرأت دارد و باید ببینیم چقدر اروپا این آمادگی را دارد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۸
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات جرمی هانت تصریح کرد: ایران هیچگونه تعهدی به هیچ طرف و کشوری درباره یمن نداده و هیچگونه دخالتی در امور یمن نداشته و ندارد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
وزیر امور خارجه کشورمان درباره برنامه دفاع موشکی پرسید: همین آیا کسی به ما سلاح می‌فروشد؟ آیا کسی به ما جنگنده‌ای برای دفاع از خود می‌فروشد؟ اگر مورد حمله قرار بگیریم، قرار است با شمشیر از خود دفاع کنیم؟
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
دستیار وزیر خارجه ضمن احضار سفیر پاکستان و اعلام اعتراض شدید ایران در پی اقدام تروریستی سیستان و بلوچستان، خواستار برخورد قاطع و جدی دولت و ارتش پاکستان با گروهک‌های تروریستی فعال در مناطق مرزی با ایران شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
قنادباشی در گفتگو با دانشجو:
یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: دولت ترکیه هیچ گاه یک سوریه قدرتمند در کنار خود نمی‌خواهد این در حالی است که با از بین رفتن تروریست‌ها سوریه قدرتمند خواهد شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
ظریف:
وزیر خارجه گفت: دیر یا زود، مکانیسم‌هایی برای گریز از تحریم‌های آمریکا طراحی خواهند شد. ما ۴۰ سال این کار را انجام داده‌ایم. الان هم همین کار را می‌کنیم.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
چرا رئیس دفتر رئیس‌جمهور و برخی اعضای دولت به‌جای تاکید بر بحث و اقناع اعضای مجمع، آنها را تهدید می‌کنند که مسئول مشکلات آینده هستند؟! از دیدگاه دولت آیا این نوع ادبیات و اقدامات بر نظر اعضای مجمع تاثیرگذار است؟! و کلاً با گفتمان دولت تدبیر و امید چه نسبت و قرابتی دارد؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
رئیس مجمع جهانی اقتصاد در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با وزیر امور خارجه دیدار کرد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰
در مونیخ
پاتریاک ایگناتیوس آفرم دوم رئیس کلیسای ارتدوکس سوریه در مونیخ با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰
«سوشما سوواراج»، وزیر امور خارجه هند امروز و به هنگام توقفی کوتاه در تهران و پیش از عزیمت به اروپا، با سیدعباس عراقچی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه ملاقات و پیرامون مسائل مورد علاقه دوجانبه و منطقه‌ای، تبادل نظر کرد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۴
در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ انجام شد
وزیر امور خارجه قرقیزستان امروز در مونیخ با وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار