سیاسی - سیاست خارجی
سیاست خارجی
۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۰
باقری در حاشیه مراسم ترحیم شهید امیرعبداللهیان:
سرپرست وزارت خارجه گفت: نه تنها می‌توان گفت آقای امیرعبداللهیان یک وزیر خارجه موفق بود و سیاست خارجی موفقی را توانست به منصه ظهور برساند بلکه تراز کار در عرصه سیاست خارجی و دیپلماسی را ارتقا داد.
۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۵
مراسم ترحیم وزیر امور خارجه فقید کشورمان امروز جمعه با حضور تنی چند از مقامات و مسوولان کشوری و لشکری برگزار شد.
۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۴
کاظمی قمی:
نماینده ویژه رئیس‌جمهور گفت: در سال آبی جاری و در پی توافق‌های انجام شده در چارچوب دیپلماسی آبی ایران، بیش از ۳۰۰ میلیون متر مکعب حقآبه جمهوری اسلامی از سوی افغانستان، تأمین شده است.
۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۶
در پیامی مطرح شد؛
وزیر امور خارجه اتریش، شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور شهید ایران اسلامی و هیأت همراه ایشان را تسلیت گفت.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۳
سرپرست وزارت خارجه ایران در دیدار با وزیر خارجه امارات گفت: تنش‌زدایی از مناسبات با همسایگان سیاست قطعی و راهبردی نظام جمهوری اسلامی و راهبرد کارآمد برای همکاری منطقه‌ای است.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۰
رهبران گروه‌های مقاومت فلسطین با سرپرست وزارت امور خارجه دیدار و مراتب تسلیت، همدردی و همبستگی خود و مردم مقاوم فلسطین را با رهبری، دولت و مردم ایران ابراز داشتند.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۴
علی باقری در گفتگو با دانشجو مطرح کرد:
علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه در گفتگو با خبرگزاری دانشجو گفت: وقتی آیت الله رئیسی دولت را تحویل گرفت با برخی کشور‌های همسایه تنش داشتیم و برخی کشور‌ها روابط با ایران را قطع کرده بودند.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۶
در آیین بزرگداشت و بدرقه شهید امیرعبداللهیان؛
معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری گفت: شهید امیرعبداللهیان در شرایط سخت از امکانات روی میز سخن نمی‌گفت، نمی‌گفت چه امکاناتی روی میز داریم، او در شرایط اضطراری سخن از انگشتی می‌گفت که روی ماشه است.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۷
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: به‌رغم فقدان دکتر امیرعبداللهیان، اما در حرکت پرشتاب جمهوری اسلامی در حوزه سیاست خارجی و روابط بین‌الملل اطمینان می‌دهیم که هیچ خللی ایجاد نخواهد شد.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۵
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۷
گزارش کامل از سالن اجلاس سران؛
سران و مقامات ارشد کشورها و سازمان‌های منطقه‌ای و بین‌المللی با حضور در محل سالن اجلاس سران تهران به مقام رئیس جمهور و همراهان شهیدش ادای احترام کردند.
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۹
در دیدار با نخست وزیر ارمنستان
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطر نشان کردند: رئیس جمهور فقید ما نسبت به مسائل مرزی مربوط به ارمنستان وحوادث اطراف این قضیه، بسیار حساس بود و باید این حساسیت‌ها و مراقبت‌ها همچنان لحاظ شوند و ما باید خودمان بتوانیم منافع خود را تأمین کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار