سیاسی - سیاست خارجی
سیاست خارجی
۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۹
وزیر امور خارجه کشورمان ضمن ابراز همدردی با دولت و ملت عراق برای کشته شدن تعدادی از شهروندان این کشور در آتش سوزی اعلام کرد که مراکز امدادی و درمانی ایران برای مساعدت به آسیب‌دیدگان و مجروحان این حادثه آمادگی دارند.
۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن اهانت به قرآن کریم در هلند بیان کرد که از دولت هلند انتظار می‌رود از تکرار چنین اقدامات نفرت انگیزی که به نام آزادی بیان صورت می‌گیرد، جلوگیری نماید.
۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸
رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان که به وین سفر کرده با رییس کمیسیون انرژی اتمی پاکستان دیدار و گفتگو کرد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۰
سخنگوی وزارت امور خارجه اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در هلند را به شدت محکوم کرد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۳
در نشست سالانه وزرای امور خارجه کشور‌های عضو گروه ٧٧ مطرح شد؛
در نشست سالانه وزرای امور خارجه کشور‌های عضو گروه ٧٧، برتوقف اقدامات قهری یکجانبه علیه کشور‌های در حال توسعه تاکید شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶
روابط عمومی وزارت امور خارجه اعلام کرد: خبرسازی‌ها و بازی‌های رسانه‌ای که معمولاً برای فضاسازی سیاسی صورت می‌پذیرد، فاقد اعتبار است.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹
دفتر کنترل سرمایه‌های خارجی آمریکا از جریمه ۱۰ میلیون دلاری شرکت ۳ M به خاطر نقض واضح تحریم‌های ایران خبر داد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴
امیرعبداللهیان:
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران گفته است که ژاپن ابتکار عملی را برای احیای مذاکرات هسته‌ای ایران که ماههاست به وقفه درآمده است، پیشنهاد داده است.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۳
رئیس سازمان انرژی اتمی با تأکید بر اینکه آژانس فعالیت‌های راستی آزمایی ایران را براساس اصول بی‌طرفی، حرفه‌ای و واقع‌بینانه گزارش کند، گفت: ایران انتظار دارد پرونده «موضوعات باقیمانده» در اسرع وقت با همکاری آژانس مختومه اعلام شود.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۵
رئیس سازمان انرژی اتمی که برای شرکت در نشست سالانه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به سر می‌برد، با رئیس روس اتم، دیدار کرد.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۴
وزیر‬ امور خارجه کشورمان ضمن اشاره به دیدار اخیرش با وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان نوشت: برقراری کامل آرامش در قفقاز جنوبی از طریق گفتگوی سیاسی میسر است.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۱
وزیر امور خارجه کشورمان ضمن اشاره به دیدار اخیرش با وزیر امور خارجه نیکاراگوئه نوشت: مناسبات ایران و آمریکای‌لاتین در مسیر پیشرفت است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار