سیاسی - سیاست خارجی
سیاست خارجی
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸
ساجدی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: سعودی‌ها از روسیه می‌خواهند که هر چه روس‌ها از این نفع می‌برند آن را جبران کنند، اما با وجود تحولات اخیر و وساطت عبدالمهدی ...
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۸
معاون وزیر امور خارجه روسیه با سفیر ایران در روسیه دیدار کرد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
وزرای خارجه ایران و روسیه در یک تماس تلفنی روز دوشنبه درباره مسائل مختلف گفتگو کردند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶
موسوی:
سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ارزش و اعتباری برای معافیت‌های اعطایی بر تحریم‌ها قائل نبوده و نیست، از رایزنی‌های داخلی و خارجی خبر داد و گفت که تصمیم مقتضی در این زمینه اتخاذ و اعلام می‌شود.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح برای شرکت در هشتمین کنفرانس سالانه امنیت بین‌المللی به میزبانی وزارت دفاع فدراسیون روسیه به مسکو می‌رود.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
گزارش|
واشنگتن پست نوشت: حدود یک سال پس از ترک برجام، وزارت خارجه آمریکا قصد دارد اعلام کند که تمام کشورها باید کاملا واردات نفتی از ایران را قطع کنند یا تحت تحریم آمریکا قرار خواهند گرفت.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
امانی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
حافظ منافع سابق ایران در قاهره گفت: برخی از بدخواهان رابطه ایران و عراق تلاش می‌کنند تا نزدیکی عراق به ایران را خطرناک جلوه دهند، اما پیوند‌های دوکشور چنان استراتژیک است که هیچ کشوری نخواهد توانست مانع نزدیکی آنهاکشور شود.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
با بازگشت ماجدی از آلمان و علیرغم اینکه فرشچی هم به فنلاند نرفت، هنوز دو سفارتخانه ایران در این دو کشور بدون سفیر اداره می‌شوند. البته شنیده شده که «فرازنده» عهده‌دار سفارت ایران در برلین می‌شود.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷
نخست وزیر پاکستان گفت: امیدواریم امنیت در افغانستان برقرار شود و اگر این مهم تحقق یابد مسیر زمینی از پاکستان به مشهد فراهم خواهد شد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹
وزیر امورخارجه کشورمان انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی را به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
زارعی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
یک کارشناس مسائل خاورمیانه با انتقاد از برخی صدا‌های داخلی برای انعکاس صدای آمریکا، انگلیس و مرتجعین منطقه‌ای آن‌ها در خصوص وحدت ایران و عراق گفت: حرفی را که آن‌ها قادر به بیان آن نیستند در یک پوشش ملی توسط عده‌ای در داخل عنوان می‌ کنند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
وزیر امور خارجه کشورمان برای شرکت در نشست مجمع عمومی با عنوان گرامیداشت روز بین‌المللی چندجانبه گرایی و دیپلماسی برای صلح به نیویورک سفر می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار