دانشگاه - ارتباطات
ارتباطات
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۸
رییس سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به همکاری وزارت ارتباطات و وزارت علوم در حوزه هوشمندسازی دانشگاه، از انتخاب این پروژه به عنوان یکی از طرح‌های برتر در بخش جوائز اجلاس جامعه اطلاعاتی سازمان ملل خبر داد.
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۹
محمد خوانساری، معاون وزیر ارتباطات در ویراستی با اشاره به اختلال امروز ایتا نوشت امروز به دلیل انجام یک اصلاح فنی، این پیام‌رسان برای دقایقی از دسترس خارج شد، اما این شکل کار به هیچ وجه قابل قبول نیست.
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۸
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری در دیدار با مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان کره‌ای بر افزایش تعامل و ظرفیت‌های فناورانه بین دو کشور تأکید کرد.
۱۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۵
با حضور دو وزیر ارتباطات و بهداشت؛
جلسه کمیسیون اصل ۹۰ با حضور وزیر ارتباطات و وزیر بهداشت به منظور بررسی توزیع اینترنت دارو فردا برگزار می شود.
۱۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۴
رئیس‌جمهور روسیه به دولت دستور داده است الزامات سازماندهی تولید کنسول‌های بازی خانگی و قابل حمل در روسیه را بسنجد.
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۲
سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی:
سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی از تمدید مهلت اجرای دستورالعمل حفاظت از حریم خصوصی کاربران خبر داد.
۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۳
پس از ۶ سال وقفه در انتشار گزارش شاخص توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IDI) از سوی اتحادیه جهانی مخابرات (ITU)، اکنون جدیدترین گزارش این مرجع جهانی برای سال ۲۰۲۳ نشان از جهش ۶ رتبه‌ای ایران در این شاخص دارد.
۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۷
گزارش| سیمرغ از قاف به قلۀ فضا رسید
برنامه بلندمدت فضایی ایران در نهایت می‌خواهد انسان ایرانی را به فضا رسانده و با دراز کردن دست دانش به سوی آسمان، زندگی بهتری برای ساکنان زمین فراهم کند.
۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۵
رییس رگولاتوری اعلام کرد.
رئیس رگولاتوری گفت: در حال حاضر میانگین سرعت در حوزه ارتباطات ثابت ۱۰مگابیت برثانیه و در ارتباطات سیار ۱۲ مگابیت برثانیه است که با توسعه فیبر نوری این سرعت به تا ۱۰۰۰ مگابیت برثانیه می‌رسد.
۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰
روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ را باید روزی تاریخی در حوزه حکمرانی فضای مجازیِ نه تنها آمریکا بلکه جهان دانست، روزی که برای اولین بار حاکمیت ایالات متحده آمریکا، تصمیمی گرفت که شاید جان مایه محتوایی آن، چیزی جز ضعف و انفعال در حکمرانی فضای مجازی نبود.
۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹
کاربرانی که هنوز برای دریافت اینترنت عیدانه دولت اقدام نکرده‌اند تا پایان امروز ( ۲۹ اسفند) فرصت دارند با ثبت نام و انجام مراحل گفته از این هدیه برخوردار شوند.
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰
سالاریه خبر داد؛
پس از گذشت حدود ۱۷ روز از قرارگیری ماهواره پارس ۱ در مدار و انجام تست‌های مداری متعدد، عملکرد صحیح اغلب زیرسیستم‌های اصلی و حیاتی ماهواره صحه‌گذاری شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار