دیگر رسانه‌ها
فعال سیاسی اصلاح‌طلب:

مهرعلیزاده باید از مردم و آقای رئیسی عذرخواهی کند/ برنده مناظره امشب رئیسی بود

اسماعیل دوستی با اشاره به اظهارات خلاف واقع و توهین‌های محسن مهرعلیزاده علیه آقای رئیسی گفت:‌ بحث سندروم پست بیقرار و مدرک ششم ابتدایی که توسط آقای مهرعلیزاده مطرح شد بی‌احترامی بود و باید ایشان حتما باید از بیان این توهین‌ها عذرخواهی کند.
اخبار منتخب
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۶
۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۴
فعال سیاسی اصلاح‌طلب:

مهرعلیزاده باید از مردم و آقای رئیسی عذرخواهی کند/ برنده مناظره امشب رئیسی بود

اسماعیل دوستی با اشاره به اظهارات خلاف واقع و توهین‌های محسن مهرعلیزاده علیه آقای رئیسی گفت:‌ بحث سندروم پست بیقرار و مدرک ششم ابتدایی که توسط آقای مهرعلیزاده مطرح شد بی‌احترامی بود و باید ایشان حتما باید از بیان این توهین‌ها عذرخواهی کند.
۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷

اتصالات ساختمانی؛ تفاوت میان لوله و اتصالات ساختمانی با صنعتی

اگر دستی در تأسیسات ساختمانی داشته باشید و یا بنا بر نیاز خود قصد خرید لوله و اتصالات صنعتی را در ذهن بپرورانید مسلماً به دست آوردن اطلاعاتی در باب تفاوت‌های میان لوله و اتصالات ساختمانی با انواع صنعتی می‌تواند به‌طور واضحی برای شما عزیزان به‌منظور یک خرید رضایت‌بخش کمک‌کننده باشد.
۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰

کارگاه‌های غیرمجاز استخراج رمز ارز عامل قطعی برق

کارشناسان معتقدند کارگاه‌هایی به شکل غیرمجاز نسبت به زراعت بیت کوین اقدام کرده‌اند که برق بسیاری مصرف می‌کنند و اخیرا وزارت نیرو اعلام کرده است ۳۰۰ مگاوات از این کارگاه‌های غیرقانونی کشف شده‌اند.
۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۷
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۵
۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۶
پژوهشی درباره وضعیت این روزهای وزارت نیرو؛

ردپای سیاستگذاری دولت در خاموشی‌های اخیر کجاست؟

بر اساس آمار‌های موجود ایران در سال ۲۰۱۵، با پرداخت ۴۷میلیارد دلار در جایگاه نخست پرداخت یارانه انرژی قرار دارد؛ در سال ۲۰۱۶ نیز ۳۵میلیارد دلار یارانه انرژی پرداخت کرد و دومین کشور جهان در پرداخت یارانه انرژی شد؛ همچنین در سال ۲۰۱۷، حدود۵۱.۲ میلیارد دلار و در سال ۲۰۱۸ نیز ۴۹.۲۴ میلیارد دلار یارانه انرژی از سوی دولت پرداخت شده است.
۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۸
یادداشت|

مهلت یک ماهه به آژانس با کدام انگیزه؟

مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به پایان مهلت سه ماهه ایران به آژانس نوشت: خبری با قید احتمال در شورای عالی امنیت ملی منتشر شده که قرار است مهلت برای یک ماه دیگر هم تمدید شود! چرا؟! مگر قرار است چه اتفاقی بیفتد که دولت به بهای نادیده گرفتن مصوبه قانونی مجلس و هزینه سنگین از منافع ملی درپی آن است؟!
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۳
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۷

نگاهی به مواضع و حمایت‌های غربی‌ها از جنایات صهیونیست‌ها در جنگ ۱۲ روزه غزه

کشور‌های غربی از جمله آمریکا که داعیه دفاع از حقوق بشر دارند، در جریان درگیری‌های اخیر میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی، نه تنها مانع این رژیم نشدند بلکه مانند گذشته به حمایت از جنایات و تجاوزات آن علیه فلسطینی‌ها پرداختند.
۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۸

گفت‌وشنود/ ۲۸ بیل دیگه!

شخصی زیر درخت گردو نشسته بود که یک گردو از درخت افتاد. به جثه کوچک گردو و درخت بلند آن نگاه کرد و با تعجب گفت «درخت گردکان به این بزرگی، درخت خربزه، الله اکبر»!
۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۵
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۶

بحران کاهش جمعیت کمبود سیب و پرتقال نیست!

فراموش نکنیم که اکنون زمان بهره‌مندی از پنجره طلایی جمعیت است که حدود ۱۵ سال از گشوده شدن آن گذشته و چند سال دیگر این امکان ترمیم ساختار جمعیتی به یک رؤیای دست‌نیافتنی تبدیل می‌شود.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۹
تا انتخابات ۱۴۰۰؛

حملات طلبکارانه عامل وضع موجود/ لاریجانی سرهنگ چکش به دست ۱۴۰۰

لاریجانی بزرگترین متهم چکش های ۲۰ دقیقه ای و مدیریت اقتدارگرای مجالس گذشته است و یکی از بزرگترین متهمان پرونده نافرجام برجام است و مهم ترین گزینه کمکی دولت در مجلس و در مسیر تصویب برجام در کشور است، لذا همگان چکش ۲۰ دقیقه ای و عجولانه وی را بخاطر دارند.
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین