دیگر رسانه‌ها
اخبار منتخب
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۱
یادداشت|

چشم‌های از حدقه بیرون‌زده!

حالا به این پیش‌بینی ۳۲ سال قبل امام راحلمان - رضوان‌الله‌تعالی‌علیه - دقت کنید؛ «اینجانب به نظام‌هاى آمریکایى و اروپایى اخطار مى‌‏کنم که تا دیر نشده و در باتلاق مرگ فرو نرفته‌‏اید، از خلیج فارس بیرون روید.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۱
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳
خرازی:

ذبح مدیریت در همین دوره روحانی صورت گرفت/ باید به خاطر رئیس‌جمهور اجاره‌ای توبه کنیم

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه باید به خاطر رئیس‌جمهور اجاره‌ای (حسن روحانی) توبه کنیم و بپذیریم که اشتباه کردیم، گفت: نتیجه اشتباه و غلط ما در تشخیص نادرست وضعیت امروز است که به وجود آمده و ما باید این اشتباه را بپذیریم.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶

‌هوای ناسالم برای همه گروه‌های سنی به خاطر آلودگی/ برف و باران در غرب و باد شدید در شرق

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از اواخر وقت روز چهارشنبه ۲۴ دی و طی روز‌های پنجشنبه و جمعه در برخی نقاط غرب و شمال غرب بارش برف و باران داریم، گفت: روز ۲۶ دی وزش باد شدید در خراسان رضوی، خراسان شمالی و سمنان خواهیم داشت.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۹
مشاور فرماندهی کل قوا:

نیروهای مسلح هر زمان که لازم باشد، آماده دفاع و پاسخگویی هستند

مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی خاطرنشان کرد: رزمایش‌های متنوع در روزهای گذشته که با شلیک موشک‌های بومی و قدرتمند در روزهای آتی همراه خواهد شد، نشان می‌دهد نیروهای مسلح کشورمان هر زمان که لازم باشد، آماده دفاع و پاسخگویی هستند.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶
عضو انجمن جامعه شناسی ایران مطرح کرد؛

برای کاهش پدیده خودکشی باید شیوه اداره کشور تغییر کند

این پژوهشگر حوزه آسیب‌های اجتماعی گفت: نمی‌توان عنوان کرد می‌خواهیم معضل خودکشی را در کشور رفع کنیم، اما این کار بدون پرداخت به مسائل اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی انجام شود. قطعا این حوزه‌ها به یکدیگر وابسته هستند و اگر تحولی در شیوه اداره کشور ایجاد نشود مشکلات معیشتی مردم و در پی آن مشکلات روحی و روانی و اجتماعی در آینده بیشتر خواهد شد.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۰

روایت متفاوت استاد ایرانی دانشگاه نیویورک از سردرگمی آمریکا در مهار کرونا

استاد ایرانی رشته بهداشت جهانی دانشگاه نیویورک، روایت متفاوت و قابل تأملی از چگونگی مدیریت بیماری کرونا در آمریکا و نحوه خدمات رسانی و فعالیت سیستم بهداشت و درمان این کشور، بر خلاف آنچه در اذهان بسیاری است، بیان کرد.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۲

آقای رئیس‌جمهور! استعفا بده تا استیضاح نشوی و زندان نروی

۹ ژانویه سال ۱۹۱۳ میلادی «ریچارد نیکسون» به دنیا آمد و بعد که بزرگ شد، افتضاحی بارآورد که در تاریخ آمریکا بی‌سابقه بود. نیکسون در انتخابات، تخلف و تقلب کرد و تنها رئیس‌جمهور آمریکا شد که استعفا کرد؛ زودتر از آن‌که برکنارش کنند.
۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶

۸ واکسن ایرانی کرونا در چه فازی هستند؟

تا به حال ۸ شرکت داخلی دانش بنیان رقابت برای تولید واکسن داخلی را آغاز کرده‌اند. بر اساس گزارش‌های موجود هریک از این واکسن‌ها نمونه مشابهی در پژوهشگاه‌های کشور‌های دیگر دارد و همپای آن‌ها در حال طی کردن فاز‌های مرحله‌ای است.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۷
یادداشت|

شریعتمداری: آقای روحانی! توبه گرگ مرگ است

مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به اظهارات اخیر روحانی رئیس جمهور گفت: آقای روحانی توضیح نداده‌اند که تمثیل ایشان درباره توبه کسی که سنگ به شیشه مغازه‌ها و خانه‌ها می‌زد چه شباهتی با جنایات بی‌شمار و قتل‌عام‌ها و ترورها و غارتگری‌های آمریکا دارد؟!
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۱
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۸

سلبریتی‌هایی که دردی از دانشجویان دوا می‌کنند!

سلبریتی‌ها در سراسر دنیا کمک به مردم را بخشی از وظیفه خود می‌دانند و در مواقع مختلف کمک‌های ارزشمندی ارائه می‌دهند به طوری که فضای آموزش عالی نیز از بهره‌مندی از این کمک‌ها مستثنی نبوده است.
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۹
یادداشت/

در مکتب سلیمانی دشمن التماس می‌کند

مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به از سر‌گیری غنی‌سازی اورانیوم ۲۰ درصد، نوشت: اگر مانند شهید سلیمانی از امام راحل(ره) و خلف حاضر او درس‌گرفته و در مقابل دشمن با صلابت بایستی، به التماس می‌افتد و چنانچه این درس مکتب سلیمانی را نادیده بگیری، بعید نیست به نقطه‌ای برسی که به دشمن التماس کنی‌!
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین