۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۲

گفت و شنود/ به تو چه؟!

یارو مشغول قماربازی بود. گفتند؛ چه نشسته‌ای که یک نفر درون آب افتاده و دارد غرق می‌شود! گفت؛ به من چه‌؟! گفتند؛ برادر خودت است و یارو با بی‌خیالی به قماربازی ادامه داد و گفت؛ پس به تو چه‌؟!
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
یک مقام آگاه در نظام بانکی خبر داد؛

تسویه بدهی یک بانک بدهی بانک‌های خصوصی را ۱۲ هزار میلیارد تومان کاهش داد

یک مقام آگاه در نظام بانکی با اشاره به کاهش ۱۲ هزار میلیارد تومانی حجم بدهی بانک‌های خصوصی به بانک مرکزی در ماه‌های آبان و آذر ۹۷، گفت: این کاهش بدهی بانک‌های خصوصی، بیشتر متعلق به یکی از بانک‌های خصوصی است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۶

توئیت کدخدایی درباره زمان تغییر قانون اساسی

عباسعلی کدخدایی نوشت: همانطور که اصلاح یک قانون اساسی بنا بر اقتضائات زمان از الزامات است، اصلاح بی مورد نیز می تواند آسیب زا باشد. صرف گذشت زمان دلیلی تام برای تغییر قانون اساسی نیست.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۴
تاملی بر مواضع جدید وزیر بهداشت؛

اعتراف به سیاست‌زدگی دولت روحانی؟/ آقای وزیر در جایگاهی نیستید که عملکرد نهاد‌های اجتماعی را قضاوت کنید

سعید نمکی وزیر بهداشت در پاسخ به استعفای ایازی از معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نامه‌ای را منتشر کرد که جای تامل دارد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران:

غرب تا هزینه ندهد فشار می‌آورد/ هیاهوی ترامپ از ضعف است/ تداوم مسیر فعلی سیاست خارجی، تهدید علیه امنیت ملی کشور است

اگر مسیری که غرب و آمریکا دنبال می‌کنند، محقق شود و ادامه پیدا کند یعنی بتوانند مولفه‌های قدرت منطقه‌ای و راهبردی و توان بازدارندگی ما را بگیرند یا تضعیف کنند، این وضعیت زمینه‌ساز جنگ خواهد شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸

نایب‌رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس: با استیضاح رئیس‌جمهور مخالفیم

دهقان مخالفت خود را با استیضاح رئیس‌جمهور در مجلس متذکر شد و تاکید کرد استیضاح رئیس‌جمهور در فراکسیون نمایندگان جریان انقلابی مجلس طرح نشده و قریب به اتفاق اعضای این فراکسیون هم با دلایل متنوعی که دارند استیضاح رئیس‌جمهور را مقدور و مطلوب نمی‌دانند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵

نسخه شرقی دار و دسته رجوی

در این گزارش عمده اقدامات تروریستی جیش‌الظلم از ابتدای تأسیس آن تا ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ارائه می‌شود. شایان ذکر است که این اقدامات طبقِ اعتراف صریح گروه تروریستی جیش‌الظلم بوده که در اطلاعیه‌های رسمی خود، مسئولیت آن‌ها را برعهده گرفته است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
مجید اخشابی، خواننده موسیقی پاپ:

اسپانسر‌ها ذائقه موسیقی مردم را می‌سازند

اخشابی معتقد است در روزگاری که گوش مردم به شنیدن هر صدای بی‌کیفیت و ترانه‌های بی‌محتوا عادت کرده خیلی شرایط برای حضور افرادی مثل او فراهم نیست و باید منتظر شد دوباره یک جریان نو درعرصه موسیقی ایجاد شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۹

گفت و شنود/ چرا نمی‌روی؟!

ای عوام! اگر به آنجا بروند چون هیچ هنر و تخصصی ندارند فقط باید مفت بخورند که آنها هم نان مفت به کسی نمی‌دهند! ولی اینجا که باشند، هم مفت می‌خورند و هم به نفع دشمنان وطنشان حرف مفت می‌زنند!
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۸

جاسوس آمریکایی چگونه جذب ایران شد؟

بنابر گزارش‌های منتشر شده خانم «ویت» در سال ۲۰۱۳ پس از یک دهه فعالیت اطلاعاتی، همکاری با ایران را آغاز کرده است و وزارت دادگستری آمریکا اذعان کرده «ویت» در مدت خدمت به اطلاعات فوق محرمانه دسترسی داشته است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳

حمایت عجیب وزارت نفت از الحاق ایران به توافق‌نامه پاریس

باوجود مخالفت ضمنی رئیس‌جمهور با توافق‌نامه پاریس و تضاد اهداف این توافق‌نامه با اسناد بالادستی کشور، حمایت وزارت نفت از پیوستن ایران به توافق‌نامه پاریس که منجر به اعمال محدودیت‌های شدید بر منابع نفت و گاز کشور خواهد شد، عجیب است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۱

گفت و شنود/ لیوان!

یارو لیوانی را وارونه روی میز رستوران بود برداشت و دستی روی آن کشید و با عصبانیت به مدیر رستوران گفت؛ اینکه سر ندارد! و دستی هم به زیر لیوان زد و گفت؛ تهش هم که سوراخ است!
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین