دیگر رسانه‌ها
اخبار منتخب
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۷
یادداشت/

روحانی و مسأله بقا

شروع عصبی کمپین انتخاباتی اصلاح‌طلبان با محوریت روحانی احتمالا علاوه بر آنچه گفتیم، تلاشی است برای زمینه‌سازی دریافت این پیشنهاد از سوی آمریکا تا امکان پناه بردن دوباره روحانی به سیاست خارجی فراهم شود.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۸

آیا اصلاح‌طلبان رادیکال واقعاً ضدجنگ‌اند؟

جریان اصلاحات برخلاف آنچه این روزها تلاش می‌کنند از خود یک چهره صلح‌طلب نشان دهند، در مقاطعی کشور را تا مرز جنگ پیش بردند و اگر تدابیر رهبر انقلاب نبود ممکن بود شرایط ایران را بحرانی کنند.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۸

زیست مجازی آقای وزیر در شبکه‌های بیگانه

رویه غلط شفاف‌سازی و توضیح درباره اتهام‌های ادعا شده در فضای مجازی این روزها رنگ و لعاب بیشتری به خود گرفته است؛ جدل نماینده مجلس و وزیر ارتباطات که اخیرا اتفاق افتاد نمونه نزدیک و واضح این رویه است.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۰
یادداشت/

دلار‌های گم‌نشده، پیدا شده!

تعدادی از دریافت‌کنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی اساسا هیچ کالایی وارد نکرده‌اند، شماری از آن‌ها نیز به جای کالای اساسی، اجناس بُنجل و غیرضروری وارد کرده‌اند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۳

روحانی چرا عصبانی است؟

دولت روحانی در حالی دو سال پایانی عمر خود را سپری می‌کند که رئیس آن، ترجیح می‌دهد به‌جای گزارش میزان عملی کردن وعده‌های خود، به رویارویی با نهادی محبوب بپردازد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴

وقتی شاه «کوروش بازی» درمی‌آورد!

صهیونیست‌ها می‌دانستند چه باید کرد تا در میان آن‌همه دشمن در منطقه، ایران دوره پهلوی برایشان دوست خوبی باشد. روی یک واقعه تاریخی دست گذاشتند؛ نجات یهودیان توسط کوروش هخامنشی. شاه ایران کوروش بازی درمی‌آورد، آن زمان که هنوز مد نبود!
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۴

آمریکا نفت عراق را خیلی دوست دارد

مقامات و دولت‌های متوالی آمریکا تا قبل از دولت دونالد ترامپ عموماً انکار کرده‌اند که یکی از علل اصلی حضورشان در عراق، تصاحب ذخایر نفتی است، اما دولت فعلی آشکارا گفته که چقدر نفت عراق و سوریه را دوست دارد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۹
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۸
یادداشت/

مگر چند نفر مُرده‌اند؟!

یکی از بارزترین نمونه‌های دست‌درازی به حق دیگران را می‌توان در ماجرای معروف بورسیه‌ها مشاهده کرد. وزارت علوم دولت آقای روحانی در اقدامی غیرقانونی هزاران دانشجوی بورسیه را از ادامه تحصیل بازداشت.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱

آژانس بین المللی جاسوسی اتمی!

کاظم غریب‌آبادی، سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس دلیل ممانعت از ورود بازرس این نهاد به سایت هسته‌ای نطنز را مثبت‌بودن وجود آثار «نیترات منفجره» عنوان کرد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۲

روزنامه حامی دولت: صد رحمت به مسکن مهر

یک روزنامه حامی دولت معتقد است دولت فاقد برنامه مفید مؤثر در حوزه مسکن است و برنامه مسکن مهر در دولت قبل از روحانی، به مراتب مفیدتر از برنامه‌های دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۰

گفت و شنود/ ماشین اصلاح!

سلمونی به مشتریش گفت؛ چرا این‌قدر وُول می‌خوری؟! مگه ماشین اصلاح من مو‌های سر تو رو نمی‌گیره؟ یارو گفت؛ چرا می‌گیره، ولی ول نمی‌کنه!
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین