۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹

دیوان‌سالار‌های سینمای ایران

حداقل سود دادگاه‌های اخیر پرونده‌های اقتصادی، افشای نقش برخی پول‌های مساله‌دار در سینمای ایران است معمای بزرگ، سکوت سلبریتی‌هاست که با این پول‌ها سریال و فیلم بازی کردند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳

معوقات بانکی معادل بودجه ۱۳ استان

مطالبات غیرجاری بانک‌ها تا مهر ۹۷ نسبت به سال ۸۵ ده برابر شده و به حدود ۱۶۰ هزار میلیارد رسیده است، با این رقم چه کار‌هایی می‌توان کرد؟
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
گفتگو با گلزنان تیم ملی

مهدی طارمی: سردار گل بزند انگار من زدم، باید به قدرت تیم عمان احترام گذاشت/ سردار آزمون: آرزو دارم گل قهرمانی را بزنم، خودمان باشیم عمان را می‌بریم

مهدی طارمی همچنان زوج سردار آزمون است، آن هم در یک تورنمنت مهم دیگر. بعد از جام‌جهانی حالا این فرصت نصیب آن‌ها شده است تا در جام‌ملت‌های آسیا خودی نشان دهند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
رئیس فدراسیون فوتبال امارات:

امیدوارم در فینال جام ملت‌ها با ایران رقابت کنیم

ایران تیم بسیار قدرتمندی است و موفق شد به‌عنوان تیم اول با قدرت به مرحله بعدی صعود کند. آرزو می‌کنم تیم ملی امارات هم به فینال برسد و امیدوارم که دیدار فینال را با ایران برگزار کنیم.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
یادداشت/ محمد علی‌بیگی

مهندسی خشونت

شواهد تاریخی نشان می‌دهد بازرگان و مصدق با اعمال خشونت مخالف نبودند و لااقل برای کنسرواتیسم و محافظه‌کاری، نمایندگانی تام و تمام نیستند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳

شورای شهر تهران تماشاچی آلودگی هوا

دوچرخه‌سواری، متروسواری و حالا موتوربرقی‌سواری شاید در مقام یک شوآف رسانه‌ای امری پسندیده باشد و استقبال عمومی را هم به دنبال داشته باشد، اما در زمینه جلب رضایت عمومی همانقدر بی‌فایده و تبلیغاتی است که وعده‌های نجفی و افشانی برای توسعه مترو و حمل‌ونقل عمومی و حذف تکدی‌گری از شهر تبلیغاتی و بی‌فایده بود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
یادداشت/ درباره استقلال بانک مرکزی

راه را گم نکنیم

طی این سال‌ها و در دوران مدیریت تمام روسای کل بانک مرکزی، ارزش پول ملی ما به دفعات کاهش پیدا کرده که این موضوع دقیقا برخلاف اصلی‌ترین وظیفه رئیس‌کل بانک مرکزی یعنی حفظ ارزش پول ملی است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶

پول ۳۰ فیلم جشنواره فجر از کجا آمده است؟

امسال حوزه هنری به صورت مستقیم در تولید یک فیلم سینمایی حمایت مالی داشته است و بنیاد سینمایی فارابی هم در 14 فیلم سینمایی حاضر در جشنواره سی‌وهفتم فیلم فجر، مشارکت داشته است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱

بایکوت نشست ورشو

مخالفت اروپا با حضور در نشست ضد ایرانی ورشو سناریوی آمریکا برای چند پاره کردن اتحادیه اروپا را با شکست مواجه کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶

ساختمان صلح در مسیر شفافیت

بیش از یک ماه است که حواشی مختلف دست از سر جمعیت هلال‌احمر برنمی‌دارد. حواشی مختلفی که نقطه‌اشتراک همه آنها در یک گزاره خلاصه می‌شود و آن هم احتمال تخلفات مالی و اقتصادی است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۱

گفت و شنود/ راه حل!

ترامپ هم به پلوسی که قصد سفر به مصر و افغانستان و بلژیک را داشت، گفته است حالا که دولت تعطیل است او هم نمی‌تواند از هواپیما و امکانات دولتی برای این سفر استفاده کند.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۴
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین