دیگر رسانه‌ها
اخبار منتخب
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

تولید روزانه ۴ هزار بطری آبمیوه از سوی هیأتی‌ها برای بیماران و پرستاران کرونایی

خیریه همدردی هیأت ریحانةالنبی (س) در راستای کمک به روند درمان بیماران مبتلا به کرونا و تقویت قوای جسمی کادر پزشکی بیمارستان‌های تهران با مشارکت گروه جهادی حسنی، روزانه ۴ هزار بطری آبمیوه طبیعی برای آنان تولید می‌کند.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۴
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۳

افول رهبری آمریکا در بحران کرونا

یک روزنامه آمریکایی با اشاره به اینکه رفتار دولت ترامپ نشان از افول رهبری آمریکا در سطح جهانی دارد تصریح کرد که به نظر می‌رسد برنده بزرگ این عقب‌نشینی بی‌سابقه آمریکا چین باشد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰
یادداشت/

«جهش تولید» و سال تعیین تکلیف دانشگاه با خودش!

همانطور که آمار‌ها نشان میدهد شاخصه نیروی انسانی و تولیدات علمی در کشور و بسترسازی حضور شرکت‌های فناور در صنعت از وضعیت قابل قبولی برخوردار است، اما آیا این شاخص‌ها در افزایش انگیزه مراکز صنعتی و غیرصنعتی برای همکاری با دانشگاه‌ها تاثیرگذار بوده است؟
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۳
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۸
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۱
جریان چپ نو سال ۹۸را چگونه گذراند؟

تلاش برای تصاحب ایده عدالت اجتماعی با طعم براندازی

این اغتشاشات با توجه به شعارها، نماد‌ها و افراد شاخص آن بیانگر فعال شدن دوباره جناح رادیکال جریان چپ نو در دانشگاه است. جریانی که با شعار «نان، کار، آزادی» و با رهبرد «اداره شورایی» به دنبال آغاز اعتراضات سراسری است.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۷

رکود اقتصادی آمریکا؛ بحرانی که وخیم تر نیز خواهد شد

شیوع ویروس کرونا در حال خلق برهه‌ای درس آموز است که می‌توان از آن برای دگرگون کردن اقتصاد ایالات متحده استفاده کرد. کووید-۱۹ و جنگ نفتی جرقه‌های رکودی عنقریب را می‌زنند؛ رکودی که در بدهی‌های بی سابقه شرکتی و شخصی، دستمزد‌های پایین دیرینه و یک بازار سهام که به طور مصنوعی متورم شده است ریشه دارند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹
نگاهی به عملکرد دولت برای اقناع افکار عمومی در ماجرای کرونا؛

دردسر‌های جمله «درخانه بمانیم»

برنامه‌ریزی و گروه برنامه‌ریزان، همان حلقه مفقوده‌ای است که این سال‌ها جامعه ایران اگرچه شاید آن را پیدا نکرده باشد، اما همواره از نبود آن رنج برده است که در ماجرا‌هایی همچون افزایش قیمت بنزین در آبان ماه امسال می‌توان به وضوح آن را دید.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۴
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین