سیاسی - بین الملل
بین الملل
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۲
رئیس مجلس شورای اسلامی بر اتخاذ تصمیم‌های به هنگام و اثربخش در راستای پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع ویروس کرونا و خدمت‌رسانی به مبتلایان تاکید کرد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
رئیس فراکسیون الفتح:
رئیس فراکسیون «الفتح» در پارلمان عراق اعلام کرد رئیس‌‌جمهور این کشور طی دو روز آینده تحت بازخواست قانونی قرار خواهد گرفت.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به سرعت در حال افزایش است و بر اساس آخرین آمار، مبتلایان به این ویروس در آمریکا به بیش از ۲۰۵ هزار نفر رسیده‌اند.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۵
رئیس جمهور آمریکا که کشورش درگیر بحران شیوع ویروس کرونا در این کشور است در پیامی در توئیتر مدعی شد که ایران در حال برنامه‌ریزی برای حمله‌ای غافلگیر کننده به نیروها یا تاسیسات آمریکایی در عراق است.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
بر اساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی انجام‌شده، نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد دولت این کشور در مقابله با شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
حماس و جهاد اسلامی:
جنبش‌های مقاومت در فلسطین تجاوز‌های مکرر رژیم صهیونیستی به سوریه را تعدی به همه امت عربی و اسلامی توصیف کردند و خواستار یکپارچه شدن تلاش‌ها برای مقابله با آن شدند.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
وال‌استریت ژورنال منتشر کرد؛
پس از حدود یک سال و نیم از راه‌اندازی سامانه موسوم به اینستکس، روز گذشته اولین تراکنش مالی میان ایران و اروپا در چارچوب این سامانه مالی انجام شد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
نماینده ائتلاف الفتح:
نماینده ائتلاف الفتح عراق تأکید کرد که حملات آمریکا ممکن است سیاستمداران مخالف حضور این کشور در عراق را هدف قرار دهد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
مسکو اعلام کرد که چنانچه آمریکا گفته‌های خود در خصوص لغو برخی تحریم‌های تحمیلی علیه ایران را عملی کند، از آن استقبال خواهیم کرد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
پنتاگون:
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد به دلیل نگرانی‌های امنیتی، اعلام اطلاعات کامل مبتلایان به ویروس کرونا در واحد‌های مختلف، متوقف شده است.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
تحلیل‌گر اسپانیایی بر ضرورت عدم تاثیرگذاری تحریم‌ها بر دسترسی مردم ایران به تجهیزات پزشکی تاکید کرد و گفت: دولت ایران در وضعیت شیوع کرونا شفاف عمل کرده است و این غیرقابل انکار است. من اعتقاد دارم که اکنون زمان بسیار مناسبی برای پایان دادن به اختلافات سیاسی و تهدید‌های برخی ملل و همکاری با هم است. تحلیل‌گر اسپانیایی: شفافیت ایران در موضوع کرونا غیرقابل انکار است
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
نقض قوانین قرنطینه برای انجام مراسم صهیونیستی از سوی یهودیان ارتدوکس تندرو در فلسطین اشغالی در حالی صورت می‌گیرد که این جمعیت، ۴۰ تا ۶۰ درصد از مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی را تشکیل می‌دهند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار