سیاسی - بین الملل
بین الملل
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
کمیساریای عالی انتخابات عراق می‌گوید بهتر است زمان برگزاری انتخابات پارلمانی از ۱۶ خرداد به ۲۴ مهر تغییر پیدا کند.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
یک نماینده آمریکایی می‌گوید تدابیر شدید امنیتی در کنگره آمریکا او را به یاد شرایط منطقه سبز بغداد انداخته است؛ چیزی که فکر نمی‌کرده در آمریکا شاهد آن باشد.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
وزارت خارجه آلمان پس از دو سال از ایجاد سازوکار مالی اینستکس که قرار بود تراکنش مالی میان ایران و اروپا را برقرار کند مدعی شد که عدم موفقیت این سازوکار مالی تقصیر ایران است.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
ترامپ در آخرین روز ریاست جمهوری خود، هنگام ترک واشنگتن دی‌سی چمدان «فوتبال هسته‌ای» را با خود می‌برد، اما رمز‌ها راس ساعت ۱۲ ظهر همان روز باطل خواهد شد.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
بنابر گزارش‌ها، «کامالا هریس» فردا دوشنبه از کرسی خود در سنا استعفا می‌کند تا بتواند روز چهارشنبه به عنوان معاون رئیس‌جمهور جدید آمریکا سوگند یاد کند.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ۱۳ نفر از اسرائیلی‌هایی که واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند، دچار فلج صورت شده‌اند.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
بلومبرگ نوشت، زمانی که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا شود، مسائل بسیاری برای حل و فصل دارد، اما ایجاد روابط با ایران که شامل لغو تحریم‌های صادرات نفت این کشور است، در اولویت‌های آخر وی قرار دارد.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
رئیس سابق اف‌بی‌آی با اشاره به حوادث خشونت‌بار اخیر کنگره گفت خطر همچنان وجود دارد و او نگران خشونت بالقوه از سوی افراد مسلح در روز تحلیف «جو بایدن» است که باید بسیار جدی گرفته شود.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
عدم پذیرش شکست در انتخابات که حوادث خشونت‌بار کنگره را رقم زد، میزان رضایت از عملکرد ترامپ را به 29 درصد رسانده تا در فهرست نامحبوب‌ترین روسای‌جمهور تاریخ آمریکا قرار بگیرد.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
۱۰ روز پس از حمله مرگبار به ساختمان کنگره آمریکا که با واکنش‌های گسترده جهانی روبرو شد، شهرهای سراسر ایالات متحده در آستانه مراسم تحلیف جو بایدن به شدت نگران موج جدیدی از اعتراضات خشونت آمیز است.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اقدام آمریکا در قراردادن رژیم صهیونیستی زیرنظر فرماندهی تروریست‌های آمریکایی درخاورمیانه (سنتکام) را یکی ازتبعات توافقات سازش رژیم‌های عربی با اسرائیل دانست.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
رئیس آتی ستاد کارکنان کاخ سفید:
رئیس جمهور منتخب آمریکا قرار است در روزهای نخست ریاست جمهوری در زمینه چهار بحران اساسی و شماری از سیاست‌های دولت کنونی چندین فرمان اجرایی صادر کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار