سیاسی - بین الملل
بین الملل
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴
وزیر کشور پیشین عراق درباره نفوذ داعشی‌های فراری از زندان الحسکه به مثلت سوریه-عراق- اردن و سپس محور نجف و کربلا هشدار داد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
تحلیلگر آمریکایی:
یک کارشناس امور جنگ‌های داخلی در کتاب خود نوشته است، آمریکا بیش از آنچه فکر می‌شود به جنگ داخلی نزدیک شده است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
سفیر جمهوری آذربایجان و وزیر دفاع و پشتیانی نیرو‌های مسلح ایران در ملاقات باهم بر تعمیق روابط و همکاری نظامی تاکید کردند.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
نفتالی بنت:
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر با تکرار اتهامات علیه جمهوری اسلامی، هدف اصلی رژیم صهیونیستی را ضربه زدن به ایران بیان کرد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
نتایج تازه‌ترین نظرسنجی در فرانسه نشان می‌دهد که امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه ۱۰ پله از دو رقیب راستگرای خود پیش است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳
از نگاه رسانه آمریکایی؛
پایگاه خبری «اورآسیا ریویو» در مقاله‌ای تحلیلی ضمن ارزیابی واکنش‌های دو کشور چین و روسیه به ناآرامی‌های قزاقستان مدعی شد که این اتفاق موجب تحکیم روابط میان این دو قدرت شده است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
سخنگوی طالبان:
سخنگوی طالبان در واکنش به اولین نشست رسمی این گروه در خاک اروپا پس از تحولات اخیر افغانستان گفت که طالبان گام‌هایی را برای تحقق خواسته‌های کشور‌های غربی برداشته است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴
پس از عملیات اخیر ارتش یمن علیه ابوظبی، رئیس سابق سازمان ضداطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی با بیان اینکه مسافت صنعاء تا ابوظبی برابر با فاصله صنعاء تا بندر ایلات است، از تل‌آویو خواست که به جای صدور بیانیه، به امارات کمک کند.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
بنیاد صهیونیستی:
یک بنیاد لابی‌گر صهیونیستی در آمریکا در وبسایت خود نوشت که، ولی عهد سعودی در صورت رسیدن به تخت پادشاهی، اولویت خود را عادی‌سازی روابط با تل آویو خواهد گذاشت.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
انصارالله:
سخنگوی جنبش انصارالله با اشاره به بمباران زیربنا‌های ارتباطی یمن از سوی ائتلاف سعودی، اظهار داشت که قطع اینترنت نشان‌دهنده میزان شکست میدانی متجاوزان است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
وزارت برق عراق امروز (شنبه) اعلام کرد که تولید انرژی برق این کشور به علت کاهش صادرات گاز از ایران و نیز افت تولید ناشی از سرمای هوا به ۷۶۰۰ مگاوات کاهش یافته است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
در بحبوحه تنش‌ها میان مسکو و کی‌یف، وزارت دفاع اوکراین از برگزاری رزمایش در «کریمه» که قلمروی روسیه محسوب می‌شود، خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار