سیاسی - بین الملل
بین الملل
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
گزارش میدانی از تظاهرات خیابانی بغداد را بخوانید
از همان روز‌های اول شروع تظاهرات که برخورد خشنی با مردم صورت گرفت، از حضور تک‌تیرانداز‌های ایرانی برای مقابله در خیابان‌ها حرف می‌زدند. خبری که در شبکه‌های تلویزیونی پرمخاطبی مثل العربیه پخش می‌شود. همزمان خبر حضور سردار سلیمانی و فشار به مقام‌های عراقی در رویترز تکرار می‌شود.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
داستان تکراری مداخلات آمریکا در امور داخلی عراق این بار هم به اشکال و طرق مختلف در حال اتفاق افتادن است و گویا مقامات کاخ سفید قصد ندارند که مداخله در امور دیگر کشور‌ها را از اصول سیاست خارجی خود کنار بگذارند.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
روزنامه گاردین همزمان با ورود رئیس‌جمهور ترکیه به واشنگتن، به تحلیل اختلافات مهم میان دو کشور پرداخت و روابط میان دو کشور را در ضعیف‌ترین سطح طی 40 سال اخیر توصیف کرد.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
مشاور سابق ولیعهد ابوظبی مدعی تحولات مهمی در روند حل بحران شورای همکاری خلیج‌فارس شده است.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
ارتش رژیم صهیونیستی برای مکان‌یابی و تایید محل زندگی "ابوالعطا" در نوار غزه، از یک پهپاد (کوادکوپتر) استفاده کرده و سپس منزل وی را هدف حمله هوایی قرار داده است.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
به گزارش واشنگتن پست ارزش قرارداد پیشنهادی ترامپ به ترکیه که ۱۰۰ میلیارد دلار است تقریبا برابر است با زیان‌هایی که به دلیل تحریم ترکیه از سوی آمریکا به آنکارا وارد می‌شود.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
این معلم پس از ضرب و شتم شدید یک دختر در کلاس درس درحالی که وی روز زمین افتاده بود با لگد به سر وی کوبید.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
«سرایا القدس» منتشر کرد
«سرایا القدس»، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی، فیلمی از لحظه شلیک موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی را منتشر کرد.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
رئیس جمهور آمریکا با لحنی تمسخر آمیز و با شوخی اظهار کرد: اگر از پست ریاست جمهوری کنار گذاشته شوم، قصد دارم نخست وزیری اسرائیل را برعهده بگیرم!
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
نشنال اینترست:
ایران اکنون سامانه دفاعی و پهپادهای قدرتمندی دارد که مقابله با این کشور را سخت می‌کند. سامانه موشکی ایران به خوبی می‌تواند در مقابل تهدیدهایی از سوی آمریکا ایستادگی کند.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
رئیس جمهور مستعفی بولیوی در واکنش به اقدام قانونگذار مخالف دولت سابق بولیوی در اعلام خودش به عنوان رئیس‌جمهور موقت این کشور اعلام کرد. «این خیانت‌بارترین و وحشتناک‌ترین کودتا در تاریخ است».
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
وزارت کشور عراق از زخمی شدن ۵۵ افسر و نیروهای امنیتی در میدان الخلانی در بغداد خبر داد. این میدان در مرکز شهر بغداد قرار دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار